DOLAR

15,9690$% 0.16

EURO

16,8565% 0.91

STERLİN

19,8916£% 1

GRAM ALTIN

939,83%1,05

ÇEYREK ALTIN

1.540,00%0,39

BİTCOİN

469897฿%-1.14699

a

SEMİH DURMUŞ’TAN BÜYÜK EYLEM KARARI! Bütün Programlar İptal Edildi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün yapmış olduğu zam açıklamasın sadece hekimleri kapsıyor olması tüm sağlık camiası tarafından büyük tepki çekmişti. Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, bakan Koca'nın açıklamasının ardından  sosyal medya hesaplarında ve dün gerçekleştirdiği canlı yayında bu durumun kabul edilemez olduğunu dile getirdi. Sağlık-Sen Türkiye Buluşmasının açılışını yapmak üzere Antalya'da bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş burada gerçekleşecek tüm programlarını iptal ederek rotayı Ankara'ya, Sağlık Bakanlığına çevirdi. Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş gür sesi ile şube başkanlarına seslendi;

saglikagi.net
Semih Durmus
google news

Türkiye Buluşması İptal, Karar Kabul Edilemez!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Antalya’da 3 grup halinde gerçekleşecek olan Sağlık-Sen Büyük Türkiye Buluşması programının iptaline karar verdi. ”Sağlık Çalışanları Arasındaki Ayrımı Asla Kabul Etmiyoruz” diyen Semih Durmuş Sağlık Bakanlığının sağlık camiasını ayağa kaldıran açıklamasından sonra bu kabul edilemez karar karşısında bütün gündemini sağlık personelleri ile beraber bakanlığa çevirdi!

1000 Kişilik Teşkilat 16.00’da Antalya’yı İnletecek!

Türkiye Buluşması kapsamında Antalya’da bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve temsilcileri Antalya’da görülmemiş bir kalabalık ile Antalya İl Sağlık Müdürlüğünün önünde basın açıklaması yapacak!

7 Aralık Salı ve 9 Aralık Perşembe günlerinde İŞ BIRAKMA EYLEMİ!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş 7 aralık salı ve 9 aralık perşembe günleri için tüm Türkiye’de uygulanmak üzere iş bırakma eylemi kararı aldı!

7 Aralık’ta 81 Şube Basın Karşısında En Gür Sesiyle Konuşacak!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Sağlık Bakanlığına tüm Türkiye’den sesi yükseltiyor! Sağlık-Sen 81 şubesinden binlerce temsilcisi ile Ankara’ya seslenecek!

Sağlık-Sen 9 Aralık’ta Ankara’da!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş‘un eylem planında son adres Sağlık Bakanlığı! 81 Şube temsilcisiyle birlikte tüm sağlık personellerinin adına 9 Aralık perşembe günü basın açıklaması yapacak.

 

“Değerli Başkanlarım!

Sağlık çalışanlarımızın haklarını savunmak için aldığımız Eylem Kararımız aşağıdaki şekildedir.

1- Antalya’da 3 grup halinde gerçekleştireceğimiz Türkiye Buluşması Programları iptal edilmiştir.

2- 2 Aralık 2021 Perşembe günü Saat 16:00 itibari ile Antalya İl Sağlık Müdürlüğü önünde Antalya’da bulunan 1.000 kişilik teşkilatımız ile basın açıklaması yapılacaktır.

3- 7 Aralık Salı ve 9 Aralık Perşembe günlerinde Tüm Türkiye’de İŞ BIRAKMA EYLEMİ yapılacaktır.

4- 7 Aralık salı günü illerde iş bırakma eylemi ile birlikte şubelerimiz basın açıklaması yapacaktır.

5- 9 Aralık Perşembe günü iş bırakma eylemi ile birlikte, Ankara’da Sağlık Bakanlığı önünde tüm teşkilatımızın katılacağı basın açıklaması yapılacaktır.

Tüm bu yol haritasını teşkilatımız da paylaşabilirsiniz. Bunların duyurusunu iyi yapılması gerekiyor. Sahanın sahip çıkması için herkes tarafından bilinmesi gerekiyor. Pazartesi sizlere çok büyük iş düşecek tüm teşkilatımızla beraber broşürlerimizi afişlerimizi çalışanlara dağıtmanız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP