DOLAR

16,4023$% 0.31

EURO

17,5603% -0.01

STERLİN

20,6970£% 0.25

GRAM ALTIN

979,86%0,77

ÇEYREK ALTIN

1.596,00%0,12

BİTCOİN

474580฿%-0.41719

a
  • Sağlık Ağı
  • Sendika
  • Sağlık-Sen Sosyal Hizmetler Çalıştayı’nın Dördüncüsü Gerçekleştirildi

Sağlık-Sen Sosyal Hizmetler Çalıştayı’nın Dördüncüsü Gerçekleştirildi

Sağlık-Sen genel merkezi tarafından düzenlenen Sosyal Hizmetler Çalıştayının dördüncüsü düzenlendi. Bu çalıştaydı gündem çocuklara yönelik sunulan hizmetlerde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüşler üzerine idi.

saglikagi.net
Sosyal Hizmetler Calistayi 4 7 740x420
google news

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Aile ve Sosyal Hizmetler Ankara İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Eyüp Medet, Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bilir, akademisyenler ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı çalıştay Memur-Sen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Çalıştayın moderatörlüğünü ise Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği Başkanı Dr. Özcan Kars yaptı.

Genel Başkan Semih Durmuş: Sağlık-Sen olarak da bu çözüm önerilerini her platformda dile getiriyoruz

Çalıştayda konuşan Genel Başkan Semih Durmuş, edinmiş oldukları tecrübeler ve birikimlerle sosyal hizmet çalışanlarının sorunlara ve çözüm önerilerine sundukları fikirlerin çok değerli olduğunu dile getirdi. Durmuş, “Sosyal hizmet çalışanlarının bakış açısıyla sorunlara yaklaşmayı ve çözüm önerileri sunmayı önemli buluyoruz. Böylelikle gerçekçi öneriler ortaya çıkıyor. Sağlık-Sen olarak da bu çözüm önerilerini her platformda dile getiriyoruz. Çalıştaylardan çıkan raporlara göre toplu sözleşme sürecinde talepleri belirliyoruz” diye konuştu.

Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Eyüp Medet: Çalışanlarla Birlikte Çözüm Önerileri Sunuyoruz

”Gerçekleştirdiğimiz çalıştaylarda, sahada hizmet veren sosyal hizmet çalışanlarının ağzından sorunları dinliyor, onların fikirlerini alıyoruz. Birlikte çözüm önerileri sunuyoruz. Burada toplanacak bilgiler hazırlanacak bir rapor ile Bakanlığımızın karar alıcı mercilerine sunulacaktır” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit: Çalışanların Sorunlarını Serbest Kürsüde Dile Getirmesi Önemli

“Sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarını kurum dışında serbest kürsüde dile getirmesini oldukça önemli buluyoruz. Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’a ve Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Eyüp Medet’e bu konuda teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Hizmetler Calistayi 4 7 740x420

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP