DOLAR

16,7629$% 0.36

EURO

17,4402% -0.52

STERLİN

20,1285£% -1.18

GRAM ALTIN

966,23%-0,36

ÇEYREK ALTIN

1.583,00%-0,68

BİTCOİN

323713฿%0.9275

a

Nobel İlaç, “Sanayide Kadın Eli Projesi” Protokolüne İmza Attı

Nobel İlaç Düzce Fabrika Müdürü Şener Karaoğlu, "Düzce fabrikamızda yüzde 30 olan kadın çalışan oranımızı artırarak, kadın çalışanlarımızın sektöre, işgücüne ve ekonomiye katkısını artırmada örnek firmalardan biri olmayı hedefliyoruz."
saglikagi.net
Nobel İlaç, “Sanayide Kadın Eli Projesi” Protokolüne İmza Attı
google news

Nobel İlaç Düzce Fabrika Müdürü Şener Karaoğlu, “Düzce fabrikamızda yüzde 30 olan kadın çalışan oranımızı artırarak, kadın çalışanlarımızın sektöre, işgücüne ve ekonomiye katkısını artırmada örnek firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.”

 

istanbul (AA) Nobel İlaç, sektördeki kadın istihdamını artırmak ve sektörde çalışan gençleri teşvik edecek rol model kadınların sayısını artırmak ve nitelikli iş talebinin karşılanmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığı projeyi hayata geçirdi. TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu aracılığıyla hayata geçirilen Sanayide Kadın Eli, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında programlarını yürütmeye devam ediyor. ‘Proje’ Nobel İlaç protokolü ile imzalandı.

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, protokolün imza töreni Düzce’de, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük, Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Üyeleri ve Nobel İlaç Fabrikası Müdürü Şener Karaoğlu’nda yapıldı. Nobel İlaç Ar-Ge Grup Müdürü Abdullah Uslu ve Nobel İlaç İnsan Kaynakları İş Ortağı Serap Akbaş.

 

Nobel İlaç Düzce Fabrika Müdürü Şener Karaoğlu, gelecekte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti. “Nobel İlaç olarak ülkemizde kadın çalışanların ekonomimize, iş gücümüze ve sanayimize katkısını artırma konusunda en yenilikçi firmalar arasındayız. Bu da Düzce’de kadın işgücü oranımızı yüzde 30’a çıkararak” dedi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Medical Park Gaziantepli Hemşirelerden 19 Mayıs Düeti

Whatsapp İhbar Hattı