DOLAR

18,6452$% 0.01

EURO

19,6449% 0.07

STERLİN

22,9021£% 0.27

GRAM ALTIN

1.076,83%-0,31

ÇEYREK ALTIN

1.751,00%0,00

BİTCOİN

316325฿%-0.00912

a

Honaz’a Ücretsiz Sağlıklı Yaşam Merkezi Geliyor

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçe halkının sağlıklı yaşam hakkını karşılayabilmesi için Honaz'da hizmet verecek Sağlıklı Yaşam Merkezi'ni yerinde inceledi. Yaşam Merkezi tüm ilçe halkına ücretsiz olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
saglikagi.net
Honaz’a Ücretsiz Sağlıklı Yaşam Merkezi Geliyor
google news

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçe halkının sağlıklı yaşam hakkını karşılayabilmesi için Honaz’da hizmet verecek Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni yerinde inceledi. Yaşam Merkezi tüm ilçe halkına ücretsiz olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Başkan Kepenek, Honaz’a ücretsiz Sağlıklı Yaşam Merkezi kazandırıyor

Honaz Belediyesi tarafından Afşinbey Mahallesi’ndeki otogar binasının yerine yapılan ilçeye yapılan  ilk ücretsiz Sağlık Yaşam Merkezi için son hazırlıklar bitmek üzere. Merkezdeki son tefrişat çalışmalarını birim amirleriyle birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, bu girişimin ilçe için çok iyi olacağını, tüm ilçe halkının bu merkezden faydalanmalarını istediğini dile getirdi.

Belediye hizmetleri kadar sosyal projelere de önem verdiklerini, ilçe halkının tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini açıklayan Belediye Başkanı Yüksek Kepenek, “Honazlı hemşehrilerimize hizmet verecek olan Honaz Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezimizin hazırlıklarını tamamladık. Honaz Belediyesi olarak, yaptığımız projelerde sosyal belediyecilik kavramını ön plana çıkarıyoruz. Yakın zamanda açılışını yapacağımız merkez ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine çok daha kolay ulaşmasını ve hizmetlerden en üst derecede faydalanmasını amaçlıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Yaşlılara 15 Maddelik Sağlıklı Beslenme Tavsiyesi