DOLAR

16,6665$% 0.81

EURO

17,5498% 0.09

STERLİN

20,3164£% 0.01

GRAM ALTIN

974,57%0,61

ÇEYREK ALTIN

1.594,00%0,31

BİTCOİN

338681฿%-2.10355

a

Doktor Erkan Kılıç, Çocuğuyla Gelen Hemşireyi Kapıdan Çevirdi

Bugün whatsapp ihbar hattımıza gelen ihbardaki iddialara göre Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli cildiye doktoru Erkan Kılıç muayene için gelen hekim dışı sağlık personellerini kapıdan geri çeviriyor.
saglikagi.net
Doktor Erkan Kılıç, Çocuğuyla Gelen Hemşireyi Kapıdan Çevirdi
google news

İddialara göre Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktor Erkan Kılıç poliklinik saatlerinde hastaları bitmiş olmasına rağmen muayene olmak için gelen sağlık personellerini geri çeviriyor. Whatsapp ihbar hattımıza gelen habere göre hekim dışı personele kötü tutum ve tavrıyla bilinen Erkan Kılıç’ın bugün muayene için çocuğuyla gelen hastanedeki görevli bir hemşireyi kapıdan geri çevirdiği iddia ediliyor.

Hekim Dışı Personel Neden Dışlanıyor?

Hastanede görev yapan hemşire ve sağlık teknikerlerini dahi muayene etmekten kaçınan Erkan Kılıç‘ın bugün hastalarının bittiği ve odasının tamamen boşaldığı esnada çocuğuyla gelen bir yoğun bakım hemşiresini sıra bekleyen hiçbir hastası olmamasına rağmen 15 dakika bekletip muayene etmeden dışarı çıkarttığı iddia edildi.

Geçen Hafta Çıkan Genelgeden Bihaber Mi?

Öte yandan Cildiye Doktor Erkan Kılıç‘ın geçen hafta bakan yardımcısı sayın Sabahattin Aydın’ın imzasıyla çıkan ve randevulu/randevusuz tüm hastalara bakılması gerektiğini belirten bakanlık genelgesinden haberi olup olmadığı akıllarda soru işareti bıraktı.

O Genelgede Ne Diyordu?

”Bakanlığın hedefleri ve hastanelerin planlaması çerçevesinde randevulu ve randevusuz olarak poliklinik hizmeti sunulacaktır.”

blank

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Tamer Elinç: Bursa’nın Taze Kanı Geliyor!

Whatsapp İhbar Hattı