DOLAR

15,6368$% 0.57

EURO

16,3724% 0.7

STERLİN

19,3674£% 0.85

GRAM ALTIN

915,11%0,47

ÇEYREK ALTIN

1.504,00%0,33

BİTCOİN

473437฿%0.61541

a
  • Sağlık Ağı
  • Sendika
  • Yalova’da Sağlık Sendikaları Bir Araya Geldi: “Sağlıkçılara Yönelik Şiddet Durdurulsun”

Yalova’da Sağlık Sendikaları Bir Araya Geldi: “Sağlıkçılara Yönelik Şiddet Durdurulsun”

Yalova'da Dahiliye Uzmanı Doktor Şevki Melikoğlu'na uygulanan şiddetin ardından saldırgan tutuklanırken, sağlık sendikaları bir araya geldi.

saglikagi.net
Yalova8217da Dort Saglik Sendikasi Tek Ses Oldu 8220saglikcilara Yonelik Siddet Durdurulsun8221
google news

Şiddet gören doktora destek vermek ve sağlık çalışanlarına yönelik artan şiddete dikkat çekmek için Yalova Devlet Hastanesi önünde basın açıklaması yapıldı. Sağlık-Sen, Türk Sağlık-Sen, Haksen, Ses ve Hep-Sen sendika başkanları ve sağlıkçılarının katılımı ile gerçekleştirilen açıklamada,

 

“Değerli Basın Mensupları ve kıymetli saglik çalışanı dostlarımız Hepiniz basın aciklamamiza hosgeldiniz… Pandemi Boyunca cansiperane çalıştık ve amansız bir mücadele verdik…Herkesi eve davet ederken, bizler evlerimize giremedik…Uzun bir süre ailemizden, çocuğumuzdan uzak kaldık… Can Kurtarmak İçin Can Verdik…Bunlardan Gurur Duyduk, İşimizi Layıkıyla Yaptık..

 

pandemide vermiş olduğumuz destanimsi hikayemize tüm dünya yakından şahitlik etmiştir…Bir Dönem Her Akşam Alkışlandık…Lakin Bizi Alkışlayan Eller Bu Sefer Farklı Amaçlar İçin bizlere kalkıyor… Bugün burada tüm sendikalar ve sağlık çalışanlarımız şiddete hayır demek için toplandı…

 

Bu vandallık ve canilik artık son bulmalı, caydırıcı cezalar getirilmelidir… Bizler çok şey istemiyoruz.. güvenli ve huzurlu çalışma ortamları istiyoruz…Üstümüzdeki yükün farkında olunmasını istiyoruz…Şiddet ile sonuç alınamayacağını, sağlık çalışanlarının bunu hak etmediğinin bilinmesini istiyoruz…” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP