DOLAR

16,7520$% 0.3

EURO

17,5336% 0.01

STERLİN

20,2245£% -0.71

GRAM ALTIN

964,50%-0,54

ÇEYREK ALTIN

1.576,00%-1,06

BİTCOİN

325839฿%2.51272

a
  • Sağlık Ağı
  • Sendika
  • Türk Veteriner Hekimleri Birliği: “Emek Sahibi Herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutluyoruz”

Türk Veteriner Hekimleri Birliği: “Emek Sahibi Herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutluyoruz”

Türk Veteriner Hekimleri Birliği,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla basın açıklamasında bulundu. Açıklamanın satırbaşlarında "1 Mayıs, demokrasi ve güvenli bir geleceği simgeleyen yönü ile hem Ülkemizde, hem de tüm Dünyada ayrıca önem taşımaktadır." ifadeleri yer aldı.
saglikagi.net
Türk Veteriner Hekimleri Birliği: “Emek Sahibi Herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutluyoruz”
google news

Türk Veteriner Hekimleri Birliği;  “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; Emeği ile hayatını kazanan,alın teriyle geçimini temin eden tüm çalışanların birlik,emek ve dayanışma günüdür..
Tüm meslektaşlarımızın ve emek sahibi herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyoruz.” notuyla paylaştığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; Emeği ile hayatını kazanan, alın teriyle geçimin temin eden tüm çalışanların birlik, emek ve dayanışma günüdür. 1 Mayıs. demokrasi ve güvenli bir geleceği simgeleyen yönü ile hem Ülkemizde. hem de tüm Dünyada ayrıca önem taşımaktadır.

 

Unutulmaması gereken, huzur ve mutluluk için ve insanca bir yaşam için emek merkezli sosyal adaletin tesisidir. Bu olmadan güçlü olmayı başarmak, saygın olmak, söz sahibi olmak mümkün değildir. Bütün zamanlarda olduğu gibi. Covid-19 ile mücadele edilen bu sıkıntılı günlerde de emeğin, dayanışmanın ve alın terinin ne kadar değerli olduğu bir kez daha yaşanarak görülmüştür. Bu vesile ile tüm meslektaşlarımızın ve emek sahibi herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyoruz.”

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

HEP-SEN ve SAHİM-SEN Taksim Meydanda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Andı

Whatsapp İhbar Hattı