DOLAR

18,5318$% 0.09

EURO

18,1641% -0.02

STERLİN

20,6521£% 0.17

GRAM ALTIN

996,27%0,87

ÇEYREK ALTIN

1.632,00%0,79

BİTCOİN

367648฿%3.10685

a
Binance Üye Ol!
MXC Üye Ol!
  • Sağlık Ağı
  • Sendika
  • Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir? Önder Kahveci Aslen Nereli? Önder Kahveci Biyografisi

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir? Önder Kahveci Aslen Nereli? Önder Kahveci Biyografisi

Önder KAHVECİ kimdir? Hangi tarihte, nerede dünyaya gelmiştir? Hangi okullarda okumuş, hangi kurumlarda görev almıştır? Kaç yıldır Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı olarak görev yapmaktadır?
saglikagi.net
Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir? Önder Kahveci Aslen Nereli? Önder Kahveci Biyografisi
google news

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ, Yeşilırmak Vadisi Harşena Dağı eteklerinde kurulan, Borabay Gölü, Yedi Kuğular Kuş Cenneti, Kral Kaya Mezarlıkları gibi tarihi ve doğal zenginliklere sahip Amasya ilimizin Göynücek ilçesinde, 1962 senesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimini Göynücek’te bitiren Önder KAHVECİ, Çankırı Sağlık Meslek Lisesi’nde 3 yıl okuduktan sonra Konya Sağlık Meslek Lisesi’nden 1981 senesinde mezun olmuştur.

 

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir?

12 Kasım 1981 tarihinde Bitlis Sağlık Müdürlüğü’nde sağlık memuru olarak çalışma hayatına başlayan KAHVECİ, 1984 ila 1985 yılları arasında vatani görevini yerine getirmiştir. Askerlikten sonra, Bitlis ilimizden Amasya Sağlık Müdürlüğü’ne tayin edilmiştir. 1988 yılında Ankara Gevher Nasibe Sağlık Eğitim Enstitüsü’nü kazanan Önder KAHVECİ, 1991 yılında bu eğitim kurumunda mezun olmuştur. Sonrasında ise Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde tıbbi teknolog olarak görev yapmıştır.

 

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir? Önder Kahveci Aslen Nereli? Önder Kahveci Biyografisi

Önder KAHVECİ’nin Görev Aldığı Diğer Kurumlar

Önder KAHVECİ sadece sağlık kurumlarında değil, aynı zamanda eğitim kurumlarında da görev almıştır. 1992 yılından itibaren Keçiören Çevre Sağlığı ve Laboratuvar Sağlık Meslek Liseleri’nde öğretmenlik ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1999 ila 2004 yılları arasındaysa, Ankara Süleyman Demirel Sağlık Meslek Lisesi’nde okul müdürü olarak görev almıştır. Önder KAHVECİ, Sağlık Bakanlığı’nda APK Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

 

1992 yılından beri Türk Sağlık-Sen üyesi olan Kahveci, 1999 ila 2001 yılları arasında, Ankara 1 No’lu Şube Başkanlığı görevini üstlenmiştir.  16-17 Şubat 2002 tarihinde gerçekleştirilen Türk Sağlık-Sen Genel Merkezi 1. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkanlığa seçilmiştir. Türkiye Kamu-Sen 6. Olağan Genel Kurulu’nda ise Türkiye Kamu- Sen Genel Başkanlığı’na seçilen Önder KAHVECİ, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Kimdir? Önder Kahveci Aslen Nereli? Önder Kahveci Biyografisi

Türk Sağlık-Sen Genel Kurulu, İdari işlerden sorumlu genel başkan yardımcısı İsmail TÜRK, mali işlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Ümit TURHAN, teşkilatlandırmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Kenan KARAÇAM, eğitim ve basından sorumlu genel başkan yardımcısı Hamza OLGUN, mevzuattan sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa KÖSE ve sosyal işler/dış ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa YİĞİT’ten oluşmaktadır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Durali Baki Kimdir? Durali Baki Aslen Nereli? Durali Baki Biyografisi