DOLAR

17,9501$% 0.03

EURO

18,5433% -0.04

STERLİN

21,9155£% -0.08

GRAM ALTIN

1.031,36%-0,12

ÇEYREK ALTIN

1.686,00%-0,12

BİTCOİN

430965฿%-2.15767

a
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

İngiltere’de Çalışan Bir Türk Hemşirenin Hikayesi: Pakize Durmaz

Yaklaşık 20 yıldır İngiltere'de hemşirelik mesleğini aktif bir şekilde yürüten Türk Hemşire Pakize Durmaz, İngiltere'de sağlık çalışanı olmak isteyenlere yönelik bilgilendirici paylaşımların yanı sıra İngiltere'ye gelen Türk hemşirelere de destek oluyor.
saglikagi.net
İngiltere’de Çalışan Bir Türk Hemşirenin Hikayesi: Pakize Durmaz
google news

Ankara Polatlı Sağlık Meslek Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesini kazanan Pakize Durmaz, lisans eğitiminin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak görev yapan Durmaz, 9 aylığına İngiltere’ye gözlemci olarak gitti. Gözlemlediği süre zarfında dilini geliştiren Hemşire Durmaz, gözlemlediği yerlerde hemşire olarak çalışabileceğini öğrendikten sonra İngiltere’den gelen iş teklifini kabul ederek İngiltere serüvenine başladı.

Yaklaşık 20 yıldır İngiltere’de hemşirelik mesleğini aktif bir şekilde yürüten Durmaz, sosyal medya aracılığıyla yaptığı bilgilendirici paylaşımlar ile İngiltere’de sağlık çalışanı olmak isteyenler için desteğini sürdürüyor.

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra İngiltere’ye gelen hemşireler ile birebir görüşen Pakize Durmaz, Türk Hemşireleri İngiltere’de entegrasyon ve alışma sürecinde yalnız bırakmıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
blank

Sıradaki haber:

Hastane Randevu Sisteminde Yaşanan Sıkıntılara Yönelik Açıklama