DOLAR

18,6452$% 0.01

EURO

19,6449% 0.07

STERLİN

22,9021£% 0.27

GRAM ALTIN

1.076,83%-0,31

ÇEYREK ALTIN

1.751,00%0,00

BİTCOİN

316346฿%0.01478

a

Türk hekimlerden Özbekistan Sağlık Mensuplarına Eğitim

Özbekistan sağlık meslek mensuplarına eğitimler Ankara Şehir Hastanesi'nde sağlık hizmeti uygulamalarına yönelik eğitim verildi.
saglikagi.net
Türk hekimlerden Özbekistan Sağlık Mensuplarına Eğitim
google news

Özbekistan ile ülkemiz arasında eğitim yardımlaşması yapıldı. Özbekistan sağlık meslek mensuplarına eğitimler verildi. Özbekistan’dan Türkiye’ye gelen hastane başhekimleri, doktor, hemşire ve sağlık personeline Ankara Şehir Hastanesi’nde sağlık hizmeti uygulamalarına yönelik eğitim verildi.

Türkiye ve Özbekistan arasındaki  sağlık alanındaki iş birliğinin geliştirilmesi ve kardeşliğin arttırılması amacıyla yürütülen eylem planı kapsamında Özbekistan’da görev yapan hastane başhekimleri, doktor, hemşire ve sağlık personelleri Sağlık Bakanlığı Ankara Şehir Hastanesi’nde düzenlenen eğitim programlarına katıldı.

Özbekistan Sağlık Mensupları Eğitim Aldı

İki hafta sürdü. Bu süreçte sağlık hizmeti sunumuna yönelik uygulamalar hakkında bilgi aktarıldı. Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Aziz Ahmet Surel ile Şehir Hastanesi bünyesindeki hastanelerin başhekimleri, başhekim yardımcıları ve yöneticileri, eğitim programının kapanışında Özbekistanlı sağlık çalışanlarına eğitim sertifikalarını takdim etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Ek Atama Nedir? Ne Zaman?