DOLAR

15,8769$% 0.2

EURO

16,8435% -0.21

STERLİN

19,9029£% 0.32

GRAM ALTIN

945,16%0,54

ÇEYREK ALTIN

1.533,00%0,26

BİTCOİN

470636฿%2.08491

a
  • Sağlık Ağı
  • Sendika
  • Semih Durmuş, Sağlık-Sen Kütahya Şubesi’nin Yeni Hizmet Merkezinde Konuştu

Semih Durmuş, Sağlık-Sen Kütahya Şubesi’nin Yeni Hizmet Merkezinde Konuştu

Sağlık-Sen Kütahya Şubesi'nin yeni hizmet merkezi törenle açıldı. Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, "Bundan sonraki süreçte de sağlık çalışanlarının memnuniyetinin önemsendiği yeni bir dönem başlamış olacak." dedi.

saglikagi.net
Semih Durmus Saglik Sen Kutahya Subesi8217nin Yeni Hizmet Merkezinde Konustu 740x420
google news

Açılış törenine, Genel Başkan Semih Durmuş’la birlikte Kütahya Valisi Ali Çelik,  AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Jandarma Komutanı Murat Kırbaç, Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz katıldı.

 

Çok sayıda davetlinin ve teşkilat mensubunun da eşlik ettiği törende; Genel Sekreter Durali Baki, Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Faruk Doğan ve Yasin Barutcu ile Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Erdal Bolatçı, Aydın Şube Başkanı Abdülbaki Karaer, Balıkesir Şube Başkanı Nihat Erzi, Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül, Denizli Şube Başkanı Metin Yüksel Koçoğlu, ve Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Köse de yer aldı.

 

Genel Başkan Durmuş: Sağlık Emekçilerinin Memnuniyeti Artsın İstiyoruz

Açılışta katılımcılara hitap eden Genel Başkan Semih Durmuş, yeni açılan hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi Copy 8 740x420

Durmuş, “Sağlık-Sen olarak sağlık çalışanlarımızın sorunlarının çözümü için uzun süredir mücadele ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın verdiği müjdelerin hayata geçmesiyle sağlık çalışanlarımızın önemli sorunlarına neşter vurulmuş olacak. Biz istiyoruz ki milletimiz için çalışan sağlık emekçilerinin de memnuniyet oranı artırılsın. Bu noktada atılan her adımı destekliyoruz. Sağlık-Sen olarak yıllardır verdiğimiz mücadelenin sonucunda sorunlara neşter vurulacak olması gerçekten önemli” diye konuştu.

 

Vali Çelik: Niteliksel ve Niceliksel Sağlık Altyapımız Çok Güçlü

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi Copy 2 740x420

Kütahya Valisi Ali Çelik, “Niteliksel ve niceliksel sağlık altyapımız çok güçlü.  Sağlık-Sen Kütahya Şubesi’nin yeni hizmet yerinin açılışı sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi ve birlikte hareket etme noktasında ciddi katkı sağlayacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Milletvekili Erenler: Sağlıkta Şiddetle İlgili Düzenleme TBMM’de

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi Copy 6 740x420

Sağlık çalışanlarının büyük fedakarlıklar yaptığını söyleyen Ak Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, “Sağlığın ne kadar önemli olduğunu pandemi sürecinde bir kez daha gördük. 2002 yılından bu yana Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sağlıkta önemli gelişmeler yaşandı, yaşanmaya da devam ediyor. Sağlıkta şiddetle ilgili düzenlemeyi yakın zamanda Meclis’e getiriyoruz. Sağlık-Sen’in yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Milletvekili Gazel: Sağlık Çalışanlarımızla İftihar Ediyoruz

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi 740x420

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının canla başla büyük bir mücadele verdiğini söyleyen Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, “Sağlık çalışanlarımızın salgın sürecinde verdiği mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Sağlık altyapımız ve sağlık çalışanlarımızla iftihar ediyoruz. Hekiminden hemşiresine tüm sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılayacak bir yasa hazırlığındayız. Sağlıkta şiddeti katalog suç kapsamına alıyoruz. Sağlık çalışanlarımız için Mesleki Sorumluluk Kurulu kuruyoruz. Tüm sağlık çalışanlarımız maaşlarını tek bordroyla alacak. Lisans mezunu tüm sağlık çalışanları 3600 ek göstergeden yararlanacak” ifadelerini kullandı.

 

Rektör Kavuncu: Sağlık Çalışanlarımız Büyük Bir Fedakarlıkla Çalışıyor

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi Copy 7 740x420

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, “Sağlık çalışanlarımız çok önemli bir iş yapıyorlar. İnsanların zor zamanlarında yanlarında olan, acılarını dindiren sağlık çalışanlarımız büyük bir fedakarlıkla çalışıyor. Ağır bir pandemi süreci geçirdik. Sağlık alt yapımızın güçlü olması ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışması ile pandemi sürecinde başarı elde edildi” diye konuştu.

 

Kütahya Şube Başkanı Demirsöz: Üye Sayımız Giderek Artıyor

Sağlık-Sen Kütahya Şube Başkanı Ahmet Lütfi Demirsöz ise Memur-Sen’in ve Sağlık-Sen’in kurulduğu günden bu yana mağdurların ve mazlumların umudu olduğunu söyledi.

Kutahya Yeni Hizmet Buro Acilisi Copy 1 740x420

Sağlık-Sen’in sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının gür sesi olduğunu kaydeden Demirsöz, Türkiye genelinde olduğu gibi Kütahya’da da üye sayılarının giderek arttığını vurguladı.

Demirsöz, “Açılışını yaptığımız bu güzel hizmet binamızın Sağlık Sen Kütahya teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim. Bu binanın şubemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta Genel Başkanım Sayın Semih Durmuş olmak üzere, Genel Merkez Yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP