DOLAR

16,8076$% -0.14

EURO

17,5399% -0.06

STERLİN

20,3879£% -0.07

GRAM ALTIN

977,91%0,03

ÇEYREK ALTIN

1.598,00%0,06

BİTCOİN

339701฿%5.88451

a

Semih Durmuş: “Gaziantep Şubemizi Gönülden Kutluyorum”

Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Gaziantep ilini ziyaret eden Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, üye sayısını geçen yıla oranla arttırarak yeniden il genelinde yetkili sendika olan Sağlık-Sen Gaziantep şubesini tebrik etti.
saglikagi.net
Semih Durmuş: “Gaziantep Şubemizi Gönülden Kutluyorum”
google news

Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, Yönetim Kurulu üyeleri ve Sağlık-Sen işyeri temsilcileri ile bir araya gelen Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, sendikal gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Genel Başkan Durmuş, Sağlık-Sen olarak en önemli gündemlerinin sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının ücretlerinin iyileştirilmesi ile 3600 ek göstergenin tüm çalışanları kapsayacak şekilde çıkmasının sağlanması olduğunu ifade etti.

 

Gazi Şehrimiz Antep’te Yetki Sağlık-Sen’de

Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, Genel Başkan Semih Durmuş’a Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi’nin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Başkan Arayıcı, “Sağlık-Sen olarak Gaziantep il genelinde bu yıl da yetkili sendika olduk. Emeği geçen tüm işyeri temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Semih Durmuş

“Gaziantep’teki Sağlık Çalışanları Büyük Bir Emek Sarf Etti”

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş da, Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Genel Başkan Durmuş, “Sağlık-Sen olarak şubelerimizle, işyeri temsilcilerimizle ve üyelerimizle büyük bir aileyiz. Gaziantep’te de Sağlık-Sen Şubemiz gerek üyelerimizin mali ve özlük haklarının iyileştirilmesi gerekse de sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri ile başarılı bir çalışma performansı ortaya koymuştur. Başta Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı ve yönetim kurulu olmak üzere sahada mücadele veren tüm işyeri temsilcilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Yasin Barutçu daha sonra Osmaniye ilindeki programa katılmak için Gaziantep’ten ayrıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Genel Sağlık-İş Manisa’da Mobbing’e Karşı Eylem Yaptı

Whatsapp İhbar Hattı