DOLAR

16,8337$% 0.46

EURO

17,5794% 0.54

STERLİN

20,4369£% 0.82

GRAM ALTIN

979,13%0,33

ÇEYREK ALTIN

1.604,00%0,43

BİTCOİN

329841฿%3.37364

a

Semih Durmuş: “Dijital Çağın Gerisinde Kalmamamız Gerekiyor”

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Gazi Üniversitesi tarafından düzenlenen “2. Uluslararası Multidisipliner Dijital Yaşam Kongresi”ne katıldı.
saglikagi.net
Semih Durmuş: “Dijital Çağın Gerisinde Kalmamamız Gerekiyor”
google news

Gazi Üniversitesi Mimar Kemaleddin Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye; Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Selvi, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Latif Selvi ve akademisyenler katıldı.

 

Kongrede konuşan Genel Başkan Semih Durmuş, “Dijital hayatın toplum açısından ne kadar önemli olduğunu pandeminin olağan üstü sürecinde gördük. Pandemi sürecinde eğer bir başarıdan bahsediyorsak bunu sağlık çalışanlarımız kadar dijital altyapıya da borçluyuz. Eğer biz aşı programlarını ve HES uygulamasını geliştirememiş olsaydık, dijital yaşamla uyumlu sağlık hizmetlerini sürdürememiş olsaydık pandemiyle mücadelede başarılı olamazdık” ifadelerini kullandı.

 

Dijital bir çağda yaşadığımızı ve dijitalleşmenin gelecek nesiller için çok önemli olduğuna vurgu yapan Durmuş, “Bu çağın gerisinde kalmamamız, çağı yakalamamız gerekiyor. Gelecek nesillerin ayağını yere sağlam basması için bu elzem. Dolayısıyla böyle bir programı yaptığı için Gazi Üniversitesi’ne teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Semih Durmuş: “Gaziantep Şubemizi Gönülden Kutluyorum”

Whatsapp İhbar Hattı