DOLAR

15,6047$% 0.4

EURO

16,3192% 0.38

STERLİN

19,3432£% 0.64

GRAM ALTIN

915,18%0,47

ÇEYREK ALTIN

1.505,00%0,40

BİTCOİN

475461฿%1.1963

a

Sa-HaDer Mobbing İle Mücadele Kararlılık Beyanı Yayımladı

Sağlık Çalışanları Hak Ve Mücadele Derneği, sosyal medya hesabı aracılığıyla mobbing ile mücadele kararlılık beyanı yayımladı.

saglikagi.net
Sa Hader Mobbing Ile Mucadele Kararlilik Beyani Yayimladi
google news

Sağlık Çalışanları Hak Ve Mücadele Derneği, Emeğin olduğu her kurumda malesef emekçilerin tam karşısında MOBBİNG var. Mesleki onurumuzun korunması için, yıldırıcı, aşağılayıcı, saldırgan davranışlardan kaçınmak ve çalışma ortamında psikolojik tacizi engellemek için buradayız diyerek Mobbing İle Mücadele Kararlılık Beyanı yayımladı. 

“Tüm çalışanlarımız; görev, yetki ve sorumluluk bilinci içerisinde, çalışma ilişkilerinin kurulması ve yürütülmesinde birbirlerinin onur ve saygınlıklarına karşı en yüksek özen’ gösterecektir.

Bu değerlere zarar verecek yıldırıcı, düşmanca, aşağılayıcı ve rencide edici davranışlardan kaçınmak; çalışma ortamında psikolojik tacizi engellemek için her türlü özeni göstereceklerdir.

 

Çalışanlarımız psikolojik tacize maruz kaldıklarında veya tanık olduklarında silsile yolu ile üst yönetimi derhal bilgilendirmekle yükümlüdürler.

Her kademedeki çalışanımızın onur ve saygınlıklarının korunmasını sorumluluklarımız arasında kabul ettiğimizi ve bu davranışlara müsamaha göstermeyeceğimizi kararlılıkla beyan ve taahhüt ederiz.”

 

Mbnga 449x420

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP