DOLAR

16,7553$% 0.32

EURO

17,5324% 0

STERLİN

20,2154£% -0.75

GRAM ALTIN

966,46%-0,34

ÇEYREK ALTIN

1.580,00%-0,93

BİTCOİN

325926฿%1.92522

a

Sa-HaDer, Beyaz Miting’de… “Hakkını Almadan SA-HA Susmayacak”

Sağlık çalışanları özlük ve demokratik hakları ile herkesin nitelikli sağlık hakkına erişebilmesi için Ankara’da düzenlenen “Beyaz Miting”de buluştu. Sağlık Çalışanları Hak ve Mücadele Derneği(Sa-HaDer), açtıkları pankartlarla "Hakkını Almadan SA-HA Susmayacak" dedi.
saglikagi.net
Sa-HaDer, Beyaz Miting’de… “Hakkını Almadan SA-HA Susmayacak”
google news

Aralarında çok sayıda dernek, sendika, meslek odası, federasyon ve siyasi partilerin yer aldığı 27 kurum ortak açıklama yaparak miting düzenledi.

“Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin”

Yapılan ortak açıklamada, “Tüm halkımızı, canımızı emanet ettiğimiz sağlık emekçilerinin özlük haklarının alınması ve tüm demokratik taleplerin karşılanması ‘Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin’ beyaz mitingde yan yana olmaya, dayanışmayı büyütmeye çağırıyoruz” denildi.

 

Türk Tabipler Birliğinin daveti üzerine Ankara’da yapılacak olan “Beyaz Miting” e katılım sağlayan Sağlık Çalışanları Hak ve Mücadele Derneği(Sa-HaDer), yaptığı açıklamada “Sağlık meslek mensuplarının mali ve özlük haklarını alıncaya kadar Mecliste, sahada, alanlarda, verilecek tüm olanakları kullanmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sa-HaDer, Beyaz Miting'de... "Hakkını Almadan SA-HA Susmayacak"

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Öğrenci Konseyi, Staj Arayan Öğrenciler İçin Çalışma Başlattı

Whatsapp İhbar Hattı