DOLAR

18,6469$% 0.04

EURO

19,6967% 0.03

STERLİN

22,9237£% 0.41

GRAM ALTIN

1.079,25%0,70

ÇEYREK ALTIN

1.762,00%0,56

BİTCOİN

321457฿%2.38399

a

Ortopedistler ve Fizyoterapistler Bir Araya Geldi

Güncel tedavi yöntemleri ve omuz artroskopisi alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı.
saglikagi.net
Ortopedistler ve Fizyoterapistler Bir Araya Geldi
google news

Ortopedistler ve Fizyoterapistler Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalının ev sahipliğinde meslek hakkında bilgi alışverişi için bir araya geldi.

Güncel tedavi yöntemleri ve omuz artroskopisi alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı toplantıda, bu alanda ülkemizin sayılı akademisyenlerinden biri olan Prof. Dr. Ulunay Kanatlı ve alanlarında uzman öğretim üyeleri sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda, omuz artroskopisi alanında Türkiye’nin sayılı akademisyenlerinden biri olan Prof. Dr. Ulunay Kanatlı ile birlikte Konya Meram Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Özer, Muğla Sıtkı Koçman Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih İ. Can, Ankara Şehir Hastanesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Baran Sarıkaya ve PAÜ Öğretim Üyesi Doç Dr. Ali Çağdaş Yörükoğlu tarafından sunumlar yapıldı.

“Omuz Artroskopisinde Güncel Yaklaşımlar” isimli toplantı, PAÜ Öğretim Üyeleri; Prof. Dr A. Fahir Demirkan ve Doç. Dr. Harun Reşit Güngör moderatörlüğünde gerçekleştirilirken, çok sayıda olgu tartışması ve sunumlarla katılımcılar bilgi alışverişinde bulundular. En güncel haberler için sitemize bakabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dosthealth En İyi Girişimci İş İnsanı Ödülü Aldı