DOLAR

16,8853$% -2.7

EURO

17,8334% -2.47

STERLİN

20,8128£% -2.77

GRAM ALTIN

991,58%-2,31

ÇEYREK ALTIN

1.604,00%-0,60

BİTCOİN

358412฿%0.4748

a

Mayıs Ayı Bitti Ancak Verilen Sözler Yerine Getirilmedi #KocaMayısBitti

Özellikle Koronavirüs salgını süresince en ön safta mücadele eden, ailelerinden, çocuklarından uzak kalan fedakar sağlık çalışanları, özlük ve mali haklarında yapılması beklenen iyileştirmelerin hayata geçirilmemesine tepki gösterdi.
saglikagi.net
Mayıs Ayı Bitti Ancak Verilen Sözler Yerine Getirilmedi #KocaMayısBitti
google news

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, sağlık çalışanlarının mali haklarında iyileştirmeler için geçtiğimiz haftalarda açıklamada bulunmuştu. Yapılacak olan düzenlemenin Mayıs ayı içerisinde gerçekleşeceğini belirtmişti. Ancak, Mayıs ayının son iki günü içerisinde bulunmamıza rağmen bahse konu iyileştirmeler gerçekleşmedi. Binlerce sağlık çalışanı Mayıs ayı sona ermeden düzenlemenin hayata geçmesini bekliyor.

 

Emek ve fedakarlıklarının karşılığını alamadıklarını belirten yüzlerce sağlık çalışanı sosyal medya platformu Twitter aracılığıyla bir araya geldi.

#KocaMayısBitti başlığı altında tek ses olan sağlık çalışanları; güvenli koşullarda çalışmak, hakkaniyetli maaş ve özlük haklarında iyileştirmeler için talep ve beklentilerini dile getirdi.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

#KocaMayısBitti

#KocaMayısBitti

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Ali Yalçın, 3600 Ek Göstergeye İlişkin Açıklamada Bulundu

Whatsapp İhbar Hattı