DOLAR

18,6393$% 0.02

EURO

19,6891% 0.29

STERLİN

22,9470£% 0.24

GRAM ALTIN

1.077,86%0,09

ÇEYREK ALTIN

1.752,00%-0,17

BİTCOİN

322786฿%1.79893

a
  • Sağlık Ağı
  • Gündem
  • “Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu” 10-12 Haziran’da Samsun’da

“Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu” 10-12 Haziran’da Samsun’da

Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan "Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu" 10-12 Haziran tarihlerinde Samsun’da gerçekleşecek.
saglikagi.net
“Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu” 10-12 Haziran’da Samsun’da
google news

Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan “Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu” 10-12 Haziran tarihlerinde Samsun’da gerçekleşecek.

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Müge Güler Özden başkanlığında düzenlenen Karadeniz Dermatolojide İnovasyon Sempozyumu, 1012 Haziran’da Samsun’da bir otelde gerçekleştirilecek. kozmetoloji alanındaki uygulamalar da sunulacaktır. Bu yıl “sedef hastalığı” tedavisindeki yeniliklerin yanı sıra atopik egzama ve ürtiker için devrim niteliğinde biyolojik tedaviler tartışılacak.

 

Sempozyum, 10 Haziran’da açılış konuşmaları ve törenle başlayacak. Ayrıca konferansta; “Karadeniz Dermatolojide Yenilikleri Sempozyumu” “Vitiligo tedavisinde yeni ufuklar JAK inhibitörleri ve ANTİ-IL kullanımı”, “Büllöz hastalıklarda rituksimab kullanımı”, “TEN ve Stevens Johnson tanı ve tedavisi”, “Psoriasis Patogenezinde yeni tedavi moleküllerinin roller”, “Mikrobiyata ve inflamasyon”, “Püstüler Psoriasis farklı bir hastalık mı? Psoriasis Spektrumunda mı?”, “Akne skar önleme ve tedavisi”, “Psoriasisi taklit eden hastalıklarda ayırıcı tanı”, “Psoriatik artrit tanısını nasıl gözden kaçırmayalım?”, “Psoriasis tedavisinde bireysel yaklaşım”, “Pandemi sürecinde teletıp ve teledermatoloji”, “Patolog ne der? Dermatolog ne anlar?”, “HPV aşıları”, “Atopik dermatit tedavisinde biyolojikler”, “Kronik ürtiker hastasına yaklaşım”, “Farklı yüzleriyle Mikozis Fungoides”, “Frontal Fibrozan Alopesi”, “Tırnakta biyopsi teknikleri”, “Scabies ve direnç sorunu”, “Melasma: tedavi seçenekleri”, “Cilt yenileme ve sıkılaştırmada hangi cilde hangi cihaz”, “Farklı botulinum toksin preparatlarının üstünlükleri – farkları”, “Dolgu komplikasyon yönetimi”, “Bağ doku hastalıklarındaki dermatolojik bulgulara tedavi yaklaşımı”, “İnflamasyon ve depresyon”, “Bağ dokusu hastalıklarında kapilleroskopi-laboratuvar”, “Behçet”, “Hidradenitis Suppurativa”, “Psoriasis” ve “Atopik dermatit” gibi konular ve farklı birçok konuda alanında uzman olan bilim insanları sunumlar yapacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Baş Dönmesi Şikayetiyle Gitti Damar Tıkanıklığı Olduğu Öğrenildi