DOLAR

18,6452$% 0.01

EURO

19,6449% 0.07

STERLİN

22,9021£% 0.27

GRAM ALTIN

1.076,83%-0,31

ÇEYREK ALTIN

1.751,00%0,00

BİTCOİN

315766฿%-0.23749

a

İmamdan, İş Bırakan Sağlık Çalışanları Hakkında Akılalmaz Sözler

Konya'da bir camii'de cemaate konuşan imam, Dr. Ekrem Karakaya'nın hastanede silahla vurularak öldürülmesi nedeniyle iş bırakma eylemi yapan hekim ve sağlık çalışanlarına dair konuştu.
saglikagi.net
İmamdan, İş Bırakan Sağlık Çalışanları Hakkında Akılalmaz Sözler
google news

Konya’da bir camii’de cemaate konuşan imam, Konya’da görev yapan Dr. Ekrem Karakaya‘nın hastanede silahla vurularak öldürülmesi nedeniyle iş bırakma eylemi yapan hekim ve sağlık çalışanlarına dair konuştu.

“Öldürmez misin? Dövmez misin? Sövmez misin?”

Konya’da görev yapan Dr. Ekrem Karakaya‘nın hastanede silahla vurularak öldürülmesi nedeniyle hekim ve sağlık çalışanları iş bırakma eylemi yaptı. Eylem tarihlerinin tamamında; Acil Servis ve Poliklinikleri, Doğum Salonu, COVID, Onkoloji, Hematoloji Poliklinikleri Adli Tıp Kurumu ve tüm yatan hasta servis çalışmaları kapsam dışı bırakıldı. İş bırakma eylemine dair cemaate konuşan imam; “İğne yapılacak, oğlun ölecek elinde. Doktor da dedi ki biz bugün grevdeyiz. Öldürmez misin sen? dövmez misin, sövmez misin” sözlerini kullandı.

İmam sözlerini, “Herkes akıllı olsun, kimse istemez bir doktorumuz öldürülsün, polisimiz şehit olsun, askerimiz şehit olsun. Ama devlete devamlılık esası vardır. Şimdi ben şurada kalp krizi geçirsem bu kadar millet cuma namazı kılmayacak mı? Devlette devamlılık esastır.” ifadeleri ile sonlandırdı.

O anlar ise camii cemaatinden bir kişinin cep telefonu ile kaydedildi:

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Namaz Vakitleri