DOLAR

15,9718$% 0.42

EURO

16,7948% 0.09

STERLİN

19,8071£% -0.41

GRAM ALTIN

931,44%0,34

ÇEYREK ALTIN

1.522,00%0,46

BİTCOİN

465850฿%-2.12644

a
Personel alım ilanları sayfası, Sağlık Ağı bünyesindeki özgün, kapsamlı ve yararlı sayfalardan bir tanesidir. Bu sayfada Türkiye genelindeki bütün üniversitelerin, belediye başkanlıklarının, icra dairelerinin, Bakanlıklara bağlı kurum ve kuruluşlarının ve akla gelebilecek her türlü kamu kurum ve kuruluşunun personel ve hizmet alım ilanı yer alır. Oldukça kapsamlı verilere sahip olan bu sayfada alım yapacak kurumun adı, ilanın kısa bir açıklaması, ilan numarası ve şehir bilgisi yer alır. Herhangi bir ilana tıklayan kişi, Sağlık Ağı’nı terk etmeden o ilanın bütün detaylarına ulaşabilir. İlan detayları sayfalarının sol kısımlarında ilanlar kamu kurumu ve kuruluşu tarafından yayınlandığı şekliyle yer alırken, sağ kısımlarında ilan sahibi, şehir, semt-mahalle, yayım tarihi, son başvuru tarihi gibi en önemli detaylara, özet şeklinde yer verilir.

Kamu Personel Alım İlanları

Personel alım ilanları servisindeki her bir sayfada 20 ilan bulunur ve servis üzerinden anlık olarak bine yakın üzerindeki aktif ilana ulaşılabilir. İlanların her biri aktiftir ve aktifliği sona eren ilanlar, sayfadan kaldırılır. Kamu ilanlarının tek bir kaynakta yer alması bakımından büyük bir önem taşıyan bu sayfa, Sağlık Ağı’nın en etkili ve en çok kullanılan servislerinden bir tanesidir. Sitenin sağ üst kısmındaki genel arama çubuğu kullanılarak yapılan aramalarda, kamu ilanlarına dair sonuçlar da gösterilir. Kamu ilanları arasında arama yaparak örneğin icradan satılık ev ilanlarına ulaşmak isteyen kişiler, arama çubuğuna “icradan satılık ev” yazarak sitede arama yapabilirler.

İcradan Satılık Evler ve Arsalar da Var, Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Duyurusu da

Sağlık personeli haberlerinin yer aldığı Sağlık Ağı’nın personel alım ilanları sayfasında icra daireleri tarafından yayınlanan icradan satılık ev arsa ilanları da var, SGK’nın yayınladığı müfettiş yardımcılığı giriş sınavı duyuru da… Bu yönüyle aktif kamu ilanları bakımından internetteki en geniş arşiv olma özelliğini taşıyan sayfada; mal ve hizmet alımından personel alımına kadar akla gelebilecek her türlü kamu ilanı kolayca bulunabilir. Sayfada yer alan bütün ilanlar; o ilanın orijinal versiyonunda yer alan ilan numarasıyla birlikte yayınlanır. Böylece ilanlara dair daha fazla bilgi almak için ilgili kurum ve kuruluşlarla iletişime geçmek isteyen kişiler, söz konusu ilan numarasını kullanarak kurumlara başvurabilir.

En Çok İlgi Gören İlanlar Sağlık Bakanlığına Ait

Personel sağlık haberleri alanında 2021’in Kasım ayından beri yayın hayatını sürdüren Sağlık Ağı’nın personel alım ilanları sayfasında Sağlık Bakanlığına ve Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlara ait ilanlar da paylaşılır. Sayfada birçok farklı kamu kurum ve kuruluşuna ait ilanlar yer almasına rağmen istatistiklere göre en çok ilgiyi, Sağlık Bakanlığına ait ilanlar görür. İl Sağlık Müdürlüklerinin paylaştığı yazılım ve destek hizmetleri alım ilanları, çevre danışmanlık hizmetleri alım ilanları, laboratuvar malzemeleri alım ilanları, araç kiralama hizmeti alım ilanları ve tıbbi malzeme alım ilanları; en çok ziyaret edilen ilanlardan bazılarıdır. Personel alım ilanları sayfasındaki ilanlar; kamuda çalışmak isteyen kişiler, kamuya mal ya da hizmet satmak isteyen kişiler veya icradan mal satın almak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilir.
HIZLI YORUM YAP