DOLAR

17,9404$% 0.2

EURO

18,3420% 0.16

STERLİN

21,6999£% 0.17

GRAM ALTIN

1.033,43%-0,01

ÇEYREK ALTIN

1.685,00%0,00

BİTCOİN

410206฿%-3.84871

a
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

İdris Baykan Kimdir? Hangi Görevlerde Bulunmuştur? İdris Baykan Biyografisi

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı İdris BAYKAN kimdir? Nerede, hangi tarihte doğmuştur? Hangi okullarda eğitim görmüştür? İdris BAYKAN hangi kurumlarda, hangi görevlerde bulunmuştur?
saglikagi.net
İdris Baykan Kimdir? Hangi Görevlerde Bulunmuştur? İdris Baykan Biyografisi
google news

İdris Baykan Kimdir?

İdris BAYKAN, güneşin yağmur bulutlarına galip geldiği ve Karadeniz kıyılarında hakimiyetini kurduğu bir yaz gününde, 5 Haziran 1977 tarihinde, Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlkokul öğrenimini Düzköy ilçesinin Cevizlik İlkokulu’nda, Ortaokulu ise Düzköy Lisesi’nin ortaokul kısmında tamamlamıştır. Lise eğitimini de yine Düzköy Lisesi’nde bitirmiştir.

İdris Baykan

Çocukluk ve ilk gençlik yıllarını, yöresel adı “Haçka” olan Düzköy’de geçiren İdris BAYKAN, Karadeniz’in bu küçük beldesinden sonra, üniversite eğitimi için Ege Bölgesi’ne geçiş yapmıştır.

İdris Baykan hangi üniversitelerde eğitim gördü?

İdris BAYKAN üniversite eğitimine Aydın ilimizde başlamıştır. Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Bölümünde ön lisans programını dereceyle bitirmiştir. Daha sonra, memleketi Trabzon’a dönerek, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü yine dereceyle bitiren İdris BAYKAN, 2005-2006 eğitim-öğretim döneminde Karadeniz Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda İngilizce hazırlık okumuştur.

2006 Aralık ila 2007 Haziran döneminde vatani görevini yerine getiren İdris BAYKAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Jeoloji Anabilim Dalı’nda(Mühendislik Jeolojisi), yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

 

İdris Baykan hangi kurumlarda, hangi görevlerde bulunmuştur?

2000 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Patoloji Laboratuvarında, laboratuvar teknikeri olarak çalışma hayatına başlayan BAYKAN, 2001 yılında Ordu Aybastı Devlet Hastanesinde laboratuvar teknisyeni olarak devlet memurluğu yapmıştır. Sonrasında ise sırasıyla, Trabzon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde laboratuar teknikeri olarak görev yapmıştır.

 

İdris BAYKAN, 2012 yılında Trabzon Halk Sağlığı Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve 2012 ila 2014 yılları arasında Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2008 yılından bu yana, toplam 4 dönemdir TMMOB JMO Trabzon Şubesi Olağan Kongrelerinde yedek yönetim kurulu üyeliğine seçilerek görevini sürdürmektedir.

İdris Baykan Kimdir? Hangi Görevlerde Bulunmuştur? İdris Baykan Biyografisi

2008 Yılında Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan BAYKAN, 2010 yılında yapılan Sağlık-Sen Trabzon Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nda Şube Sekreterliğine, 2011 yılında ise Şube Başkanlığına seçilmiştir. 2014 yılı mayıs ayında yapılan Sağlık-Sen Trabzon Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Şube Başkanı seçilen İdris BAYKAN, 10-11 Ocak 2015 tarihinde yapılan Sağlık-Sen 5. Olağan Genel Kurulu’nda yedek yönetim kurulu üyeliği 1. sıraya seçilmiştir. Genel Başkan Yardımcılığı görevine 18 Şubat 2015 tarihi itibariyle başlamıştır. 2 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen 6. Olağan Genel Kurul’da, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçilen İdris Baykan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Türk Sağlık-Sen Aralık Ayı Asgari Geçim Sonuçlarını Açıkladı