DOLAR

17,9436$% 0.02

EURO

18,5424% -0.07

STERLİN

21,9062£% -0.11

GRAM ALTIN

1.031,36%-0,12

ÇEYREK ALTIN

1.686,00%-0,12

BİTCOİN

430306฿%-1.14596

a
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

Hekim Sendikalarına Neler Oluyor? Karşılıklı Skandal İddialar..

Hekimler tarafından gördükleri ilgi ve destekle kısa sürede büyüyen hekim sendikalarında sular durulmuyor.. Hekim Birliği Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldırım ile Hekim-Sen'li temsilciler arasında yaşanan diyaloglar camiada skandal etkisi yarattı.
saglikagi.net
Hekim Sendikalarına Neler Oluyor? Karşılıklı Skandal İddialar..
google news

Bir süredir Hekim Sendikalarının temsilcileri tarafından sosyal medyada yaşanan polemiklerin ardı arkası kesilmiyor, Hekim Birliği Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldırım ile Hekim-Sen’den farklı temsilcilerin girdiği karşılıklı diyaloglar çok ağır ithamlar içeriyor.

”4 Harfli Efendinizin Tırnak Parçalarını Toplayın”

Hekim-Sen Bursa İl Temsilcisi Ali Erol‘un paylaşımında Hekim Birliği Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldırım’ın tweetinde Fetö’yü işaret ederek ”tırnak parçalarını toplamaya gidin” dediği görülüyor.

Hekim Sendikaları
”Sizin 2 Tane 3 Harfli Yeriniz Var”

Öte yandan Çağlar Yıldırım’ın Fanta davetine Hekim-Sen’li Bir Üyenin ”Sizin 2 tane 3 harfli Yeriniz Var” Dediği Görüldü. Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen diyaloglarda seviyenin bu kadar düşürülmesi camiada skandal etkisi yarattı.

blank

@HasDoktor Hesabını Kim Kullanıyor?

Bir süredir Hekim-Sen’i eleştiren Has Doktor Hesabını Hekim Birliği Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldırım’ın kullandığı iddia edildiİddiaya konu olan video ise Twitter’da birden fazla Hekim-Sen üyesi kullanıcı tarafından ifşa edildi.

Tabip-Sen: Aklı Selim Davranın

Tabip Sendikası sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda bir süredir Hekim-Sen ve Hekim Birliğiliği arasında yaşanan krize yönelik sağduyu çağrısı yaparak, diyalog içerisindeki doktorları ”Aklı selim davranmaya” davet etti.


Hekim Sendikalarının Disiplin Kurulları Neden Sessiz?

Sosyal medya üzerinden karşılıklı ağır ithamların ortaya atıldığı bugünlerde, iddiaların odağındaki temsilcilere yönelik yaptırımlarla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Hekim-Sen ve Hekim Birliği’nin genel merkez disiplin kurullarının ilgili kişiler hakkında resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Hekim Birliği Sendikası Promosyon Mağduriyetlerinin Giderilmesi İçin Bakanlığa Başvurdu