DOLAR

15,9590$% 0.46

EURO

16,9131% 0.57

STERLİN

20,0314£% 0.6

GRAM ALTIN

945,16%0,54

ÇEYREK ALTIN

1.533,00%0,26

BİTCOİN

481594฿%2.64085

a

Hamile Hemşireyi Darbeden Saldırganlar Serbest Bırakıldı

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde 4 kişi tarafından darbedilen hamile hemşire tedavi altına alınırken, failler tutuksuz yargılama kararıyla serbest bırakıldı.

saglikagi.net
Hamile Hemsireyi Darbeden Saldirganlar Serbest Birakildi
google news

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde Hamile olduğu belirtilmesine rağmen saldırıya devam eden ve hamile hemşireye tekmeler savuran ve hakkında suç duyurusunda bulunulan 4 saldırgan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

 

Darbedilen gebe hemşire o anları ifadesinde anlattı:

“Kan alma merkezinde çalışmaktayım. Aynı gün saat 22.00 sıralarında ben ve hemşire arkadaşım kan alıyorduk. Yan koltukta kan veren Gülcan A. isimli hasta, tam kan alımından dolayı baş dönmesi yaşamasın diye bir süre kendini iyi hissedene kadar oturuyordu. Bana ‘ben kalkabilir miyim?’ diye sordu. Ben de ‘kendinizi iyi hissediyorsanız kalkabilirsiniz’ dedim ‘aman siz kaldırmayın sakın’ dedi. Ben de Hamza P. isimli şahsın kan alma işlemine devam ettiğimden dolayı ‘şu an sizinle ilgilenemiyorum biraz beklerseniz yardımcı olacağım.’ dedim ama kendisi kalkarak koridora çıktı

 

“Seni işinden edeceğim, sana göstereceğim!”

Koridordan bağırışma sesleri geldi ama ben hasta başında olduğumdan dolayı ne olduğuna bakamadım, yalnızca ‘kimse ilgilenmiyor’ şeklinde bağırışmalar duydum. Akabinde hasta yakınları ve hemşireler, bir hastayı baygınlık geçirdiğini söyleyerek kan alma odasına getirdiler. O sırada getirilen hastanın az önce kanını aldığım Gülcan A. isimli şahıs olduğunu gördüm. Hastanın tansiyonuna bakarken hasta yakınlarından Aycan K. ‘bana ismini ver seni işinden edeceğim, sana göstereceğim’ diyerek bağırmaya başladı. Bir diğer hasta yakını olan Hüseyin K. ‘sen terbiyesizsin kes sesini, s…. git” diyerek hakaret etmeye başladı. Ben bu şahsa karşılık vermedim. Hasta yakınlarından Nurcan K. ise elindeki poşetleri yere atıp suratıma yaklaşarak ‘ne oldu? ne yapacaksın?’ diyerek bağırmaya başladı.

 

Odada bulunanlar ‘yapmayın kadın hamile’ demelerine rağmen saldırılarına devam ettiler

Nurcan K. isimli şahsı, elimi kendime set yaparak kendimi korumaya ve uzaklaştırmaya çalıştım, şahıs birden başörtümden tutarak sağa sola savuşturmaya ve saçlarımı çekmeye başladı. Bu esnada benden 4-5 metre uzaklıkta bulunan Rıdvan K. isimli şahıs koşarak üzerime uçan tekmeyle geldi, mesafe uzak olduğu için şahsın dizi suratıma geldi ve yere yığıldım. Nurcan K. isimli şahıs karnıma tekme atınca odada bulunanlar ‘yapmayın kadın hamile’ demelerine rağmen saldırılarına devam ettiler. Kendi çabalarımla ayağa kalktığım sırada yine aynı şahıs elindeki ayranı suratıma, üstüme ve cihazlara fırlattı.

 

Ben kendimi odaya kilitleyerek korudum

Ben bağırarak yardım talebinde bulunduğum sırada güvenlikler gelerek saldırganları kapının girişine götürdüler. Bana tekme atan Rıdvan K. isimli şahıs güvenliklerden kurtulmaya çalışarak yumruğunu sıkmış vaziyette üzerime atıldı ama güvenlikçiler şahsı durdurdu. Ben kendimi odaya kilitleyerek korudum.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP