DOLAR

16,4031$% 0.29

EURO

17,5703% 0.03

STERLİN

20,6708£% 0.13

GRAM ALTIN

979,67%0,75

ÇEYREK ALTIN

1.594,00%0,00

BİTCOİN

475454฿%-0.22704

a
  • Sağlık Ağı
  • Gündem
  • Genel Başkan Abdullah Baltacı Müjdeyi Verdi.. Resüsist 17 Mayıs’ta Hatay’da!

Genel Başkan Abdullah Baltacı Müjdeyi Verdi.. Resüsist 17 Mayıs’ta Hatay’da!

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik Derneği tarafından daha önce İzmir, İstanbul, Batman, Diyarbakır, Adana ve Denizli İllerinde son olarak Covid19 Pandemi süreci nedeni ile online olarak gerçekleştirilen Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumunun 8.si Hatay'da gerçekleştirilecek.

saglikagi.net
Genel Baskan Abdullah Baltaci Mujdeyi Verdi.. Resusist 17 Mayise28099ta Hataye28099da 2 740x420
google news

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik Derneği Genel Başkanı Abdullah Baltacı, sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı duyuruda 8. Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumunun Hatay’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

 

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan sempozyumda; farklı kültür ve coğrafyalardan harmanlanan bilgi ve deneyimlerinin paylaşılarak ülkemizde Acil Sağlık Sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı, yaşadığımız sorunlara karşı da ortak aklı hakim kılmayı hedeflediklerini belirten Genel Başkan Baltacı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

 

“Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü ve Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliği ile 17 Mayıs 2022 tarihinde Hatay’da Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsü Atatürk Konferans Salonunda düzenlenecek olan” 8. Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumu’na sizleri davet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

 

Günümüzde yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmeler sağlık çalışanlarının eğitiminde ve mesleki gelişimlerini sürdürmede doğru stratejilerin multidisipliner bir anlayışla uygulanmasını zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla çalışma hayatında iş birliği yapan paydaş kurumların bütüncül bir anlayış ve işbirliği içerisinde gerçekleştireceği bu bilimsel şölenin ülkemiz sağlık sistemine önemli katkılarda bulanacağına inanıyoruz.

 

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan sempozyumda; farklı kültür ve coğrafyalardan harmanlanan bilgi ve deneyimlerinin paylaşılarak ülkemizde Acil Sağlık Sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı, yaşadığımız sorunlara karşı da ortak aklı hakim kılmayı hedefliyoruz.

 

İzmir, İstanbul, Batman, Diyarbakır, Adana, Denizli ve küresel pandemi şartlarında online olarak ve rekor katılımlarla gerçekleştirdiğimiz Resüsitasyon Sempozyumlarının ardından; tarihi ve kültürel eserleri, uzun sahil şeridi, termal kaynakları, doğal güzellikleri, yaylaları, zengin mutfak kültürü, farklı dinlere ait mekânlara ev sahipliği yapması gibi birçok özelliğiyle medeniyetlerin muhteşem bir mozaik gibi bir araya geldiği Hatay’da buluşmak dileğiyle…”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP