DOLAR

17,9618$% 0.1

EURO

18,5522% 0.04

STERLİN

21,9365£% 0.06

GRAM ALTIN

1.031,36%-0,12

ÇEYREK ALTIN

1.686,00%-0,12

BİTCOİN

431030฿%-2.38369

a
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

ERÜ Başhekimi, Sağlık Meslek Mensuplarına Yönelik Saldırıyı Kınadı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Türkan-Mehmet Büyüknalbant Çocuk Acil Servisi'ndeki sağlık meslek mensuplarına yönelik saldırıyı kınadı.
saglikagi.net
ERÜ Başhekimi, Sağlık Meslek Mensuplarına Yönelik Saldırıyı Kınadı
google news

Başhekim yaptığı açıklamada, acil servisine yakınını getiren iki hasta yakının, maskelerini takmaları konusunda kendilerini uyaran güvenlik görevlisini darbettiğini belirtti.

Hastanede Saldırı

Güvenlik görevlisinin aldığı darbeler sonucunda yere düşerek başından yaralandığı vurgulayan Horozoğlu, “Bugün hastanemizde menfur bir saldırı gerçekleşti. Hasta yakınları maskesiz olarak içeriye girmek istediklerinde güvenlik görevlisi arkadaşımız bu şekilde içeriye girmelerinin doğru olmadığını, hastayla beraber bir kişinin içeriye girmesini söylediğinde hasta yakınlarından iki tanesi kendisini darbetti. Başında ciddi şekilde yaralanma meydana gelmiş.

Hastalara en iyi şekilde hizmet vermek için emeğini esirgemeyen, başta fiziksel şiddete maruz kalan güvenlik görevlisi arkadaşımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti hastanemiz ve insanlık adına kınıyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Emekli Maaşı Ne Kadar (4A/4B/4C)