DOLAR

18,6478$% 0.02

EURO

19,6030% 0.42

STERLİN

22,7664£% 0.62

GRAM ALTIN

1.071,31%0,95

ÇEYREK ALTIN

1.752,00%0,97

BİTCOİN

313252฿%-0.69107

a

Türk Sağlık Sen Haberleri

Türk Sağlık Sen’den Ek Ödeme Girişimi Türk Sağlık Sen’den Ek Ödeme Girişimi
Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker: “Harekete Geçmeli” Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker: “Harekete Geçmeli”
Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker: “Mağduriyete Son Verilmeli” Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker: “Mağduriyete Son Verilmeli”
Acil Servise Getirilen Alkollü Şahıs, Makasla Saldırdığı Sağlık Çalışanını Yaraladı Acil Servise Getirilen Alkollü Şahıs, Makasla Saldırdığı Sağlık Çalışanını Yaraladı
Türk Sağlık-Sen: “Promosyon Ödemeleri Yeniden Belirlenmelidir” Türk Sağlık-Sen: “Promosyon Ödemeleri Yeniden Belirlenmelidir”
Türk Sağlık-Sen: “İdari İzinli Günlerde Çalışanlara Ücretlerinin Ödenmesi İçin Başvurduk” Türk Sağlık-Sen: “İdari İzinli Günlerde Çalışanlara Ücretlerinin Ödenmesi İçin Başvurduk”
Sendika Üye Sayıları 2022 Sendika Üye Sayıları 2022
Türk Sağlık-Sen, Ücretsiz Ulaşımın Sürekli Olması İçin Cumhurbaşkanlığı’na Başvurdu Türk Sağlık-Sen, Ücretsiz Ulaşımın Sürekli Olması İçin Cumhurbaşkanlığı’na Başvurdu
Türk Sağlık-Sen Üye Sayısını Açıkladı Türk Sağlık-Sen Üye Sayısını Açıkladı
Önder Kahveci: “İcap Nöbetlerindeki Sorunlar Ortadan Kaldırılmalıdır” Önder Kahveci: “İcap Nöbetlerindeki Sorunlar Ortadan Kaldırılmalıdır”
Türk Sağlık-Sen’den Otizimli Çocukların Özel Eğitimleri İçin Başvuru Türk Sağlık-Sen’den Otizimli Çocukların Özel Eğitimleri İçin Başvuru
Önder Kahveci: “Kamu çalışanlarının enflasyona ezdirilmeyeceği sözü hayata geçirilmelidir” Önder Kahveci: “Kamu çalışanlarının enflasyona ezdirilmeyeceği sözü hayata geçirilmelidir”
Türk Sağlık-Sen, TTB İle Ortak Basın Açıklaması Yaptı Türk Sağlık-Sen, TTB İle Ortak Basın Açıklaması Yaptı
Önder Kahveci: “Ek Zam ve Refah Payı Verilmeli” Önder Kahveci: “Ek Zam ve Refah Payı Verilmeli”
Önder Kahveci: Düzenlemelerin Ete Kemiğe Büründüğü Tasarı Hali Çok Önemlidir Önder Kahveci: Düzenlemelerin Ete Kemiğe Büründüğü Tasarı Hali Çok Önemlidir
Önder Kahveci: “Tüm Sağlık Camiası Bu Ülkenin Değeridir” Önder Kahveci: “Tüm Sağlık Camiası Bu Ülkenin Değeridir”
Türk Sağlık-Sen, acil serviste güvenlik görevlilerinin darbedilmesini kınadı Türk Sağlık-Sen, acil serviste güvenlik görevlilerinin darbedilmesini kınadı
Türk Sağlık-Sen’den Kovid-19’dan Ölen Sağlıkçıların Şehit Sayılması Talebi Türk Sağlık-Sen’den Kovid-19’dan Ölen Sağlıkçıların Şehit Sayılması Talebi
Çiğli Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Çalışanlarına Dehşet Saldırı.. 9 Sağlık Çalışanı Yaralandı Çiğli Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Çalışanlarına Dehşet Saldırı.. 9 Sağlık Çalışanı Yaralandı
Türk Sağlık-Sen: “Sendikal Haklar Engellenemez” Türk Sağlık-Sen: “Sendikal Haklar Engellenemez”
Türk Sağlık-Sen 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Türk Sağlık-Sen 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Türk Sağlık-Sen: “Sağlık Çalışanları 1 Saat Çalışıp Ancak 1 Kilo Patlıcan Alabiliyor” Türk Sağlık-Sen: “Sağlık Çalışanları 1 Saat Çalışıp Ancak 1 Kilo Patlıcan Alabiliyor”
Önder Kahveci’den Fahrettin Koca’ya Ziyaret Önder Kahveci’den Fahrettin Koca’ya Ziyaret
Önder Kahveci: “Çağrılara Kayıtsız Kalınmamalı, En Kısa Süre Gereği Yapılmalıdır” Önder Kahveci: “Çağrılara Kayıtsız Kalınmamalı, En Kısa Süre Gereği Yapılmalıdır”

Türk Sağlık-Sen haberleri, 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdiği 16-17 Şubat 2002 tarihinden itibaren sağlık iş kolunda sendikal faaliyetlerine başlayan Türk Sağlık-Sen ile ilgili haberlerin yer aldığı kategoridir. Türk Sağlık-Sen, günümüzde de faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen yıl üye sayısını arttırmaktadır.

Türk Sağlık-Sen 2022 itibarıyla; 82 şubesi, 12 il temsilciliği ve 3 bin 500 iş yeri temsilcisiyle; Sağlık Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı başta olmak üzere bütün üniversite hastanelerinde ve Adli Tıp Kurumuna bağlı tüm birimlerde faaliyetlerine devam etmektedir.

Son Dakika Türk Sağlık-Sen Haberleri

Ülkemizde, sağlık iş kolunda faaliyet gösteren en önemli sendikalardan bir tanesi olduğu için Türk Sağlık-Sen’in örgütlenme ve sendikal faaliyetleri, Türkiye’nin 81 ilindeki sağlık çalışanları tarafından merakla takip edilmektedir. Bu çerçevede Sağlık Ağı, Türk Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen ziyaretleri ve sendikanın talepleriyle ilgili açıklamaları haber haline getirerek Türk Sağlık-Sen haberleri kategorisinde sağlık personelinin ilgisine sunmaktadır.

Örneğin geçen yıl, aşılama takvimiyle ilgili Sağlık Bakanlığına yaptığı müracaatla kamuoyunun gündemine gelen Türk Sağlık-Sen, sağlık çalışanlarının ailelerinin de aşılama takvimine hızla dahil edilmesini istemişti.

Türk Sağlık-Sen’in Kazanımları Sağlık Ağı’nda

81 ilde sağlık personelini yalnız bırakmayan ve sağlık çalışanlarına hak mücadelelerinde hukuki destek veren Türk Sağlık-Sen, elde ettiği kazanımları internet sitesi üzerinden kamuoyuyla paylaşmaktadır.

Bugüne kadar mevzuata aykırı görevlendirmelerin ve uygulamaların iptali, sözleşmeli aile sağlığı çalışanlarının eş durumu kurasına katılabilmesi, Adli Tıp Kurumundaki sözleşmeli büro personelinin yaşadığı döner sermaye haksızlığı gibi birçok konuda verdiği hukuk mücadelesini kazanan Türk Sağlık-Sen, binlerce sağlık personeline hukuk mücadelelerinde destek olmuş ve yüzlerce davanın sağlık personelinin lehine sonuçlanmasını sağlamıştır.

Bu anlamda, Türk Sağlık-Sen’in mağdur sağlık personeline hukuki destek sunduğu birçok dava, halihazırda devam etmektedir. Bu davalardan çıkacak sonuçların, yüz binlerce sağlık çalışanının mağduriyetini giderme ihtimali söz konusu olduğu için sağlık çalışanları, bu davaların içeriklerini ve sonuçlarını merak etmektedir. Türk Sağlık-Sen’in destek sunduğu davalar ve elde ettiği kazanımlarla ilgili bütün haberler, Sağlık Ağı’nın Türk Sağlık-Sen haberleri kategorisinden takip edilebilir.