DOLAR

18,6475$% 0.04

EURO

19,6940% 0.01

STERLİN

22,8810£% 0.23

GRAM ALTIN

1.075,28%0,33

ÇEYREK ALTIN

1.755,00%0,11

BİTCOİN

321060฿%2.31651

a

Semih Durmuş Haberleri

Sağlık-Sen Hatay Şubesinin Yeni Başkanı Mustafa Tekgüzel Oldu Sağlık-Sen Hatay Şubesinin Yeni Başkanı Mustafa Tekgüzel Oldu
Semih Durmuş: “Bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkmak; yapılana ayrı yıkılana ayrı zarar verir!” Semih Durmuş: “Bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkmak; yapılana ayrı yıkılana ayrı zarar verir!”
Semih Durmuş’tan Bakan Bilgin’e Ziyaret Semih Durmuş’tan Bakan Bilgin’e Ziyaret
Semih Durmuş, Hangi Sağlık Çalışanının Ne Kadar Ek Ödeme Alacağını Açıkladı Semih Durmuş, Hangi Sağlık Çalışanının Ne Kadar Ek Ödeme Alacağını Açıkladı
Semih Durmuş: “Banka Promosyonları Günümüz Şartlarına Göre Güncellenmeli” Semih Durmuş: “Banka Promosyonları Günümüz Şartlarına Göre Güncellenmeli”
Semih Durmuş: “Şiddet Yapanın Yanına Kâr Kalmamalı” Semih Durmuş: “Şiddet Yapanın Yanına Kâr Kalmamalı”
Semih Durmuş: “Salgın Tedbirleri Yeniden Uygulamaya Konulmalıdır” Semih Durmuş: “Salgın Tedbirleri Yeniden Uygulamaya Konulmalıdır”
Sağlık-Sen’den Hastanelerde Sıkı Güvenlik Takibi Çağrısı Sağlık-Sen’den Hastanelerde Sıkı Güvenlik Takibi Çağrısı
Semih Durmuş: “Toplu sözleşme ikramiyesi, memur maaşına yapılacak zamma bağlı olarak artış gösteren çok önemli bir kazanımdır” Semih Durmuş: “Toplu sözleşme ikramiyesi, memur maaşına yapılacak zamma bağlı olarak artış gösteren çok önemli bir kazanımdır”
Semih Durmuş: “Sağlık Çalışanlarına Kalkan El, Milletin Vicdanına Kaldırılmış Eldir” Semih Durmuş: “Sağlık Çalışanlarına Kalkan El, Milletin Vicdanına Kaldırılmış Eldir”
Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şubesinin Yeni Başkanı Gençer Yılmaz Oldu Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şubesinin Yeni Başkanı Gençer Yılmaz Oldu
Semih Durmuş: “İdari İzinlerde Nöbet Ücreti Ödenmesi Sağlık-Sen Kazanımıdır” Semih Durmuş: “İdari İzinlerde Nöbet Ücreti Ödenmesi Sağlık-Sen Kazanımıdır”
Semih Durmuş: “Şua İzni Kanunla Belirlenmiştir, Yönetmelikle Değiştirilemez” Semih Durmuş: “Şua İzni Kanunla Belirlenmiştir, Yönetmelikle Değiştirilemez”
Sağlık-Sen’den TBMM’de “Yönetmelik” Ziyareti Sağlık-Sen’den TBMM’de “Yönetmelik” Ziyareti
Sağlık-Sen’den Bakanlığa: Tıbbi Malpraktis Sigortası Uygulamasına Son Verilsin Sağlık-Sen’den Bakanlığa: Tıbbi Malpraktis Sigortası Uygulamasına Son Verilsin
Sağlık-Sen Sağlık Çalışanlarına Özel Festival Düzenledi Sağlık-Sen Sağlık Çalışanlarına Özel Festival Düzenledi
Mayıs Ayında 21 Sağlık Çalışanı Şiddete Maruz Kaldı Mayıs Ayında 21 Sağlık Çalışanı Şiddete Maruz Kaldı
Sağlık-Sen’den Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Sabit Ek Ödemelere Yüzde 100 Oranında Artış Talebi Sağlık-Sen’den Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Sabit Ek Ödemelere Yüzde 100 Oranında Artış Talebi
Sağlık-Sen Plan ve Bütçe Komisyonuna Rapor Sunacak Sağlık-Sen Plan ve Bütçe Komisyonuna Rapor Sunacak
Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sağlık Çalışanları İle İlgili Kanun Teklifini Değerlendirdi Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sağlık Çalışanları İle İlgili Kanun Teklifini Değerlendirdi
Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den Rapor Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den Rapor
Semih Durmuş’tan 3600 Ek Gösterge Açıklaması: “Kapsayıcı ve Adil Bir Teklif Bekliyoruz” Semih Durmuş’tan 3600 Ek Gösterge Açıklaması: “Kapsayıcı ve Adil Bir Teklif Bekliyoruz”
Sayımlar Tamamlandı.. Sağlık-Sen 14.Kez Yetkili Sendika Oldu Sayımlar Tamamlandı.. Sağlık-Sen 14.Kez Yetkili Sendika Oldu
Semih Durmuş: “Malpraktis ve Şiddet Düzenlemesi Yürürlüğe Girdi” Semih Durmuş: “Malpraktis ve Şiddet Düzenlemesi Yürürlüğe Girdi”

Semih Durmuş haberleri, sağlık ve sosyal hizmetler iş kolunda genel yetkili sendika olarak faaliyet gösteren Sağlık-Sen’in şu anki genel başkanı Semih Durmuş ile ilgili haberlerin yer aldığı haber kategorisidir. Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen), Memur Sendikaları Konfederasyonuna (Memur-Sen) bağlıdır.

1969 yılında dünyaya gelen Semih Durmuş, Zonguldak’ta doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Zonguldak’ta tamamlayan Durmuş; ön lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi SHMYO Radyoloji bölümünde ve lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde almıştır. SSK Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesinde radyoloji teknikeri olarak meslek hayatına başlayan Durmuş, profesyonel kariyeri boyunca birçok sivil toplum kuruluşunun yönetim kadrosunda görev almıştır.

Sağlık-Sen BaşkanıSemih Durmuş

Semih Durmuş, 2005 ve 2008 yılları arasında Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Sağlık-Sen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Genel Sekreteri olarak seçilen Durmuş, bu görevi 2011 yılına kadar sürdürmüştür.

2011 yılında, Sağlık-Sen Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilen Semih Durmuş, dönemin Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar’ın milletvekili adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasıyla, Genel Başkan Vekili olarak seçilmiştir. 2019’a kadar sendikal çalışmalarını Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili olarak sürdüren Durmuş, 2019 yılındaki Sağlık-Sen 6. Olağan Genel Kurulu’nda, Sağlık-Sen Genel Başkanı olarak seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk babası olan durmuş, günümüzde bu görevini sürdürmektedir.

Semih Durmuş’a Dair Bütün Haberler

250 bini aşan üyesiyle Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi olan ve faaliyet gösterdiği iş kolunda genel yetkili sendika olan Sağlık-Sen’in genel başkanı Semih Durmuş tarafından yapılan açıklamalar, ulusal basında ve Türkiye’de sayıları 1 milyonu aşan sağlık personeli arasında gündem oluşturmaktadır.

Semih Durmuş’un günlük ziyaretlerini ve açıklamalarını takip eden Sağlık Ağı muhabirleri, bu ziyaretleri ve açıklamaları zaman kaybetmeden haber haline getirerek sağlık camiası ile paylaşmaktadır. Semih Durmuş haberleri kategorisinde, Durmuş tarafından geçmişte gerçekleştirilen bütün ziyaretlerin ve açıklamaların yanı sıra, Durmuş’un günlük programına ve gelecekte gerçekleştireceği ziyaretlere dair haberler de yer almaktadır.