DOLAR

16,8333$% 0.44

EURO

17,5625% 0.42

STERLİN

20,3997£% 0.63

GRAM ALTIN

977,59%0,18

ÇEYREK ALTIN

1.600,00%0,43

BİTCOİN

333665฿%4.47964

a

Fahrettin Koca Haberleri

Fahrettin Koca: “Sağlıkta Şiddet Suçunun Zanlıları Tutuklu Yargılanmak Üzere Yakalandı” Fahrettin Koca: “Sağlıkta Şiddet Suçunun Zanlıları Tutuklu Yargılanmak Üzere Yakalandı”
Bakan Koca: “Şüphelilerin Tutuklu Yargılanması Talep Edildi” Bakan Koca: “Şüphelilerin Tutuklu Yargılanması Talep Edildi”
Bakan Koca: “Gerçek Videoda, Çarpıtma İse Kasta Girer” Bakan Koca: “Gerçek Videoda, Çarpıtma İse Kasta Girer”
Bakan Koca, Hekimlerle Bir Araya Geldiği Toplantının Videosunu Paylaştı Bakan Koca, Hekimlerle Bir Araya Geldiği Toplantının Videosunu Paylaştı
Bakan Koca İle Hekimlerin Bir Araya Geldiği Toplantının Detayları Belli Oldu Bakan Koca İle Hekimlerin Bir Araya Geldiği Toplantının Detayları Belli Oldu
Bakanlıktan 4924’e Atamaların Durdurulması Talimatı Bakanlıktan 4924’e Atamaların Durdurulması Talimatı
10 Bin 876 Aday TUS Sonuçlarına Göre Yerleşti 10 Bin 876 Aday TUS Sonuçlarına Göre Yerleşti
Bakan Koca: “Yangınla Mücadelede Belirgin Bir Sağlık Problemi Yaşanmadı” Bakan Koca: “Yangınla Mücadelede Belirgin Bir Sağlık Problemi Yaşanmadı”
Prof. Dr. Dilek Özcengiz’den Bakan Koca İle Hekimlerin Bir Araya Geldiği Toplantıya İlişkin Açıklama Prof. Dr. Dilek Özcengiz’den Bakan Koca İle Hekimlerin Bir Araya Geldiği Toplantıya İlişkin Açıklama
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sosyal Medya Fenomeni Hekimlerle Bir Araya Geliyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sosyal Medya Fenomeni Hekimlerle Bir Araya Geliyor
Fahrettin Koca’dan Düzeltme: “10 Bin Liranın Altında Olan Borçlar Terkin Edildi” Fahrettin Koca’dan Düzeltme: “10 Bin Liranın Altında Olan Borçlar Terkin Edildi”
SMA Hastası Çocuğu Olan Baba, Bakanlık Önünde Kendini Yakmaya Kalkıştı SMA Hastası Çocuğu Olan Baba, Bakanlık Önünde Kendini Yakmaya Kalkıştı
Bakan Koca, Eylem Yapan Ambulans Şoförü İle Bir Araya Geldi Bakan Koca, Eylem Yapan Ambulans Şoförü İle Bir Araya Geldi
Bakan Koca Açıkladı… Malpraktis Yönetmeliği Ne Getirdi? Bakan Koca Açıkladı… Malpraktis Yönetmeliği Ne Getirdi?
Malpraktis Yönetmeliği Resmi Gazete’de Yayımlandı Malpraktis Yönetmeliği Resmi Gazete’de Yayımlandı
Haftalık Kovid-19 Verileri Açıklandı Haftalık Kovid-19 Verileri Açıklandı
Bakan Koca: “Doktor Arkadaşımıza Şiddet Uygulayan Şahıs İndirimsiz 3 Yıl Hapisle Cezalandırıldı”” Bakan Koca: “Doktor Arkadaşımıza Şiddet Uygulayan Şahıs İndirimsiz 3 Yıl Hapisle Cezalandırıldı””
Bakan Koca, Kanun Teklifini Değerlendirdi: “Motive Olabilecekleri Bir Değişiklik Olduğundan Emin Olsunlar” Bakan Koca, Kanun Teklifini Değerlendirdi: “Motive Olabilecekleri Bir Değişiklik Olduğundan Emin Olsunlar”
Diş İçin Aile Hekimliği Pilot Çalışması 2 İlde Başladı Diş İçin Aile Hekimliği Pilot Çalışması 2 İlde Başladı
Bakan Koca, Sağlık Çalışanlarına Yapılacak İyileştirmeler İçin Tarih Verdi Bakan Koca, Sağlık Çalışanlarına Yapılacak İyileştirmeler İçin Tarih Verdi
Bakan Koca’dan İstanbul’da “Maymun Çiçeği” Şüphesine İlişkin Açıklama Bakan Koca’dan İstanbul’da “Maymun Çiçeği” Şüphesine İlişkin Açıklama
Bakan Koca: “Koronavirüs Tablosu Artık Haftalık Açıklanacak” Bakan Koca: “Koronavirüs Tablosu Artık Haftalık Açıklanacak”
İlk Pandemi Hastanesindeki Kovid-19 Servis ve Yoğun Bakım Alanları Kapatıldı İlk Pandemi Hastanesindeki Kovid-19 Servis ve Yoğun Bakım Alanları Kapatıldı
Türkiye’de Maskesiz Sosyal Hayata Geri Dönüş Türkiye’de Maskesiz Sosyal Hayata Geri Dönüş

Fahrettin Koca haberleri, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkındaki haberlerdir. 10 Temmuz 2018 tarihinde göreve başlayan Fahrettin Koca; İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde gerçekleştiren Koca’nın uzmanlık alanı, çocuk sağlığı ve hastalıklarıdır. Hekim, bürokrat ve siyasetçi olan Fahrettin Koca aynı zamanda, Medipol Hastanesinin, İstanbul Medipol Üniversitesinin ve Türkiye Eğitim ve Sağlık Araştırma Vakfının kurucusudur.

Fahrettin Koca’nın bir diğer özelliği, Türkiye’de Covid-19 salgınıyla mücadele sürecini yürüten isim olmasıdır. Türkiye’de ilk Covid-19 vakasının tespit edildiği 11 Mart 2020 gününden salgınla mücadelenin devam ettiği günümüze kadar bakanlık görevini sürdüren Koca, 10 Ocak 2020’de salgınla mücadele amacıyla oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulunun da başkanıdır.

Son Dakika Fahrettin Koca Haberleri

Fahrettin Koca haberleri kategorisi, Fahrettin Koca ile ilgili bütün haberlerin ve Bakan Koca tarafından geçmiş yapılmış bütün açıklamaların yer aldığı kategoridir. Bu kategoride; Bakan Koca’nın faaliyetlerine, ziyaretlerine, basın açıklamalarına, sosyal medya paylaşımlarına ve özel yaşamına dair haberler yer almaktadır. Bu sayede sosyal medyayı etkin kullanan ve bazen özel hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşan Fahrettin Koca’ya ilişkin bütün haberler, tek bir kategoride takip edilebilmektedir.

Hem Sağlık Bakanı olarak hem de Koronavirüs Bilim Kuruluna Başkanı olarak Fahrettin Koca’nın kamuoyuna yönelik açıklamaları, halk sağlığı açısından son derece önem taşımaktadır. Bu bilgilendirici açıklamaların tamamı, Sağlık Ağı Fahrettin Koca haberleri kategorisinde anlık bulunabilmektedir.

Son Dakika Fahrettin Koca Açıklamaları Sağlık Ağı’nda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın son dakika açıklamaları, yalnızca geniş halk kitleleri tarafından değil, Sağlık Bakanlığı personeli ve Sağlık Bakanlığında görev almak isteyen adaylar tarafından da dikkatle takip edilmektedir.

Fahrettin Koca’nın Sağlık Bakanlığı personel/işçi alımıyla ilgili yaptığı son dakika açıklamaları da Sağlık Ağı Fahrettin Koca haberleri kategorisinden ve Sağlık Ağı’nın sosyal medya hesaplarından takip edilebilmektedir. Bakan Koca’nın günlük programını takip eden Sağlık Ağı muhabirleri, Bakan Koca tarafından yapılan ve bir milyona yakın Sağlık Bakanlığı personelini ilgilendiren son dakika açıklamalarını ivedilikle haberleştirmekte ve anlık olarak ilgili kategorimizde, Sağlık Ağı okurlarıyla paylaşmaktadır.

Whatsapp İhbar Hattı