DOLAR

16,8089$% -0.15

EURO

17,5664% 0

STERLİN

20,3971£% -0.02

GRAM ALTIN

977,94%0,03

ÇEYREK ALTIN

1.597,00%0,19

BİTCOİN

340385฿%6.18653

a

#Bizce Hezimet.. Sandıkta Tahir Eren Rüzgarı!

Sağlık-Sen 3 Nolu (Bakanlık) Şubesi Olağan Genel Kurulu Öncesi yapılan delege seçiminde mevcut başkan Tahir Eren'in rüzgarı esti.
saglikagi.net
#Bizce Hezimet.. Sandıkta Tahir Eren Rüzgarı!
google news

Sorumluluk alanları Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Hudut Sahilleri Genel Müdürlüğü olan Sağlık Sen 3’Nolu şubenin delege seçiminde mevcut şube başkanı Tahir Eren 1 fire dahi vermeden sandıktan zaferle ayrıldı.

blank

Tahir Eren Güven Tazeledi

Merkez teşkilatındaki delege seçimi gerçekleştirilmeden, sorumluluk alanlarındaki şimdiden aldıkları 101 delege sayısı ile mevcut şube başkanı Tahir Eren bir kez daha güven tazeledi. Öte yandan bir süredir sosyal medya üzerinden #bizce sloganıyla bilinen aday grubun uğradığı hezimet sendika otoriteleri tarafından ”beklenen” olarak yorumlandı. Oluşturdukları siteler, sosyal medya hesapları ve çeşitli reklam araçları ile teferruatlı bir hazırlık içerisine giren #bizce hareketi sonuçlar karşısında sessizliğini koruyor.

Olağan Seçimler Öncesi Diğer Şubelere Emsal Oldu

Sosyal medya üzerinde, kendilerine yakın kişilerle örgütlenerek bir takım muhalif propagandalar içerisinde giren ve sendikacılığı kendilerince (#bizce)  yorumlayan kimselerin cevabını sahada sendika üyelerinin özgür iradesi verdi. Henüz merkez teşkilatının delege sandıkları dahi kurulmadan Tahir Eren‘in listesi büyük bir zaferle ayrıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Tabip-Sen: “Tıp Diplomamız ve Hipokrat Yeminimiz, Haklarımızın İpotek Altına Alınmasına Bahane Edilemez”

Whatsapp İhbar Hattı