DOLAR

18,6399$% 0.02

EURO

19,6509% 0.15

STERLİN

22,9078£% 0.34

GRAM ALTIN

1.079,21%-0,10

ÇEYREK ALTIN

1.750,00%-0,22

BİTCOİN

317337฿%-0.47398

a

Başkan Karalar’dan Acil Servis Saldırısı İle İlgili Açıklama

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Devlet Hastanesi acil servis bölümüne 50 kişilik bir grup tarafından düzenlenen saldırıyı şiddetle kınadı.
saglikagi.net
Başkan Karalar’dan Acil Servis Saldırısı İle İlgili Açıklama
google news

Çukurova Devlet Hastanesi acil servis bölümüne 50 kişilik bir grup tarafından düzenlenen saldırı tepki çekmeye devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bu alçak saldırı için “İnsanlık dışı saldırıyı kınıyoruz, toplumun tüm birimlerini bu konuda harekete geçmeye çağırıyoruz” dedi.

Çukurova Devlet Hastanesi 50 Kişilik Grubun Baskını Sonucu Kullanılamaz Hale Geldi

Çukurova Devlet Hastanesi 50 Kişilik Grubun Baskını Sonucu Kullanılamaz Hale Geldi

Başkan Karalar, Sağlık Bakanlığı Çukurova Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne yapılan saldırıyı kınadı. Başkan Zeydan Karalar, saldırıyı insanlık dışı olarak niteledi ve şu açıklamayı yaptı:

Acil Servise Yapılan Saldırı İnsanlık Dışı

“Çukurova Devlet Hastanesi acil servis bölümüne 50 kişilik bir grup tarafından düzenlenen alçak saldırı bayram günümüzü kabusa çevirdi. Pandemiye rağmen hayatlarını hiçe sayarak üstün fedakarlıkla bizlere bakan hekimlerimize ve tüm sağlıkçılarımıza yapılan bu insanlık dışı saldırıyı kınıyoruz.

Toplumun tüm birimlerini bu konuda acil harekete geçmeye davet ediyoruz. Hem de çok acil. Sağlık sisteminin bozukluğuna ve kapasitelerinin çok üstünde çalışma temposuna dayanan sağlıkçılarımızın omuzlarına bir de can güvenliği kaygısı eklemeye kimsenin hakkı yok. Canımızı emanet ettiklerimizin canı da tüm topluma, yani her birimize emanet bunu lütfen hiç unutmayalım.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

Hastane Yemekhanesi Çalışanı İple Asılı Halde Ölü Bulundu