DOLAR

16,7626$% 0.35

EURO

17,4477% -0.55

STERLİN

20,1271£% -1.19

GRAM ALTIN

963,58%-0,64

ÇEYREK ALTIN

1.579,00%-0,93

BİTCOİN

323737฿%1.01094

a

ATT-DER’in Düzenlediği Resüsist Sempozyumuna Büyük İlgi

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT-DER) bir süredir küresel pandemi şartlarında ötürü online olarak gerçekleştirdiği Resüsitasyon Sempozyumunu Hatay'da rekor katılım ile düzenlendi.
saglikagi.net
ATT-DER’in Düzenlediği Resüsist Sempozyumuna Büyük İlgi
google news

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT-DER) 8. Resüsitasyon Sempozyumu yüksek katılım ile Hatay’da düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen sağlık personelleri ATT-DER’in organizasyonunda buluştu.

ATT-DER
ATT-DER GENEL BAŞKANI ABDULLAH BALTACI:

”İzmir, İstanbul, Batman, Diyarbakır, Adana, Denizli ve küresel pandemi şartlarında online olarak ve rekor katılımlarla gerçekleştirdiğimiz Resüsitasyon Sempozyumlarının ardından; tarihi ve kültürel eserleri, uzun sahil şeridi, termal kaynakları, doğal güzellikleri, yaylaları, zengin mutfak kültürü, farklı dinlere ait mekânlara ev sahipliği yapması gibi birçok özelliğiyle medeniyetlerin muhteşem bir mozaik gibi bir araya geldiği Hatay’da buluşmak dileğiyle” davet ettiği sağlık personelleri hoşgörü ve medeniyet şehri Hatay’da bir araya geldi.

Resüsist’e Büyük İlgi

Alanında profesyonel pek çok ismin katkıda bulunduğu sempozyuma sağlık camiasının ilgisi büyük oldu. Farklı illerden gelen sağlık personelleri ve personel adayları tecrübeli isimlerle tanışma ve bilgilerinden yararlanma fırsatı buldu. Daha önce ATT-DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı‘nın ”Çalışma hayatında iş birliği yapan paydaş kurumların bütüncül bir anlayış ve işbirliği içerisinde gerçekleştireceği bu bilimsel şölenin ülkemiz sağlık sistemine önemli katkılarda bulanacağına inanıyoruz.” diyerek tanımladığı sempozyum dikkatle takip edildi.

ATT-DER

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

HEP-SEN Farabi’deki Zehirlenme Olayını Yargıya Taşıdı

Whatsapp İhbar Hattı