DOLAR

15,9742$% 0.2

EURO

16,8041% 0.6

STERLİN

19,8336£% 0.7

GRAM ALTIN

936,95%0,74

ÇEYREK ALTIN

1.535,00%0,19

BİTCOİN

462149฿%-3.23494

a

ATT-DER İzmir Yönetiminde Görev Değişimi Yapıldı

26 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen ATT DER 9. Olağan Genel Kurulu sonrasında 11 Mart 2022 tarihinde dernek ofisinde düzenlenen toplantıda İzmir İl Yönetim Kurulunda değişiklikler oldu.

saglikagi.net
Att Der Izmir Yonetiminde Gorev Degisimi Yapildi
google news

Yapılan toplantı sonrası açıklamada bulunun ATT DER İzmir İl Başkanı Onur Şahin “ Pandeminin etkisinin tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de azalması ile birlikte, beraber İzmir İl Yönetimini oluşturduğumuz meslek sevdalısı arkadaşlarımızla yeni ve uzun bir yolun ilk adımını atmış bulunuyoruz. Öncelikle bu şerefli görevi devraldığımız başta eski İzmir İl Başkanımız Kubilay Yılmaz’a ve ekibindeki arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 

Bizler İzmir’de bulunan ATT ve Paramedik meslektaşlarımız, öğrenci kardeşlerimiz ve tüm sağlık çalışanları için birlik ve beraberlik atmosferi içerisinde mesleğimizin gelişimi için durmadan çalışacağız. Aynı zamanda bu birlik beraberliği geliştirmek ve korumak adına organizasyonlar yapacağız. Meslektaşlarımızla birlik beraberlik içersinde kenetleneceğiz. Bu duruşumuzu bozmak isteyenlere dik duruşumuzdan kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Ben ve arkadaşlarım İzmir İl Yönetim Kurulu olarak kamuda ve özelde çalışan arkadaşlarımızın ve okumakta olan öğrenci kardeşlerimizin tüm sıkıntılarını, sorunlarını ve isteklerini dinleyip çözüm bulma konusunda yoğun çalışmalarda bulunacağız” diye konuştu.

 

Yeni İzmir İl Yönetim Kurulu:
İl Başkanı: Onur ŞAHİN
İl Başkan yardımcısı (Öğrenci işleri): Ozan ÖNDER
İl Başkan yardımcısı (Eğitim İşleri): Mert KAZANİR
İl Başkan Yardımcısı ( Basın,Sosyal Medya ): Ebru UTANGANBuse LİMAN
İl Başkan Yardımcısı (Sosyal İşler) : Berkay YAKAR
İl Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma): Mert Eren TÜRK

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP