DOLAR

15,8974$% 2.21

EURO

16,8009% 3.27

STERLİN

19,8922£% 3.53

GRAM ALTIN

926,34%1,70

ÇEYREK ALTIN

1.513,00%1,12

BİTCOİN

479139฿%3.49292

a

Aracıyla Acil Servis Duvarına Girdi!

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde geçen olayda doktor olduğu öne sürülen bir kişi acil servisin duvarına girerek intihar girişiminde bulundu.

saglikagi.net
Araciyla Acil Servis Duvarina Girdi 355x420
google news

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor olarak görev yaptığı iddia edilen bir şahıs intihar girişiminde bulundu. Şahsi aracıyla acil servis duvarına girdi! Duvarı yıkarak acil servisin içine daldı.

 

Olay esnasında doktor olarak görev yaptığı öne sürülen kişi yaralandı. Hastanede can kaybı ve bulunmazken hastane duvarında ciddi maddi hasar oluştu.

 

“Dahiliye Doktoru” kullanıcı adlı sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımlara göre intihar girişiminde bulunan şahsın depresyon sarmalında olduğu öne sürüldü. Yine aynı paylaşımda yaptığı açıklamalara göre ülkemizde son zamanlarda sağlık çalışanlarının artan intihar vakalarının araştırılması gerektiği ileri sürüldü.

 

Aynı hesap üzerinden yapılan açıklamalarda “Depresyon sarmalında bocalayan hepimizin çevresinde birçok meslektaşımız var, maalesef çok acı veren bir sonla hayallerine, geleceklerine, onları sevenlerine veda ediyor. Mesele insanların kaldıramayacağı yüklerin, yükleniyor olması ve değişen bir şeyin olmaması. İntihar denen illet, basit bir olayda dahi meslektaşlarım için artık bir seçenek olarak görülmeye başlandı. Hekim intiharları bir sorun mudur, yoksa bir sonuç mu ? Bunun iyi irdelenmesi gerekir, tabi birileri tarafından.. ” ifadelerine yer verildi.

 

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
HIZLI YORUM YAP