DOLAR

17,9501$% 0.03

EURO

18,5433% -0.04

STERLİN

21,9155£% -0.08

GRAM ALTIN

1.031,36%-0,12

ÇEYREK ALTIN

1.686,00%-0,12

BİTCOİN

430965฿%-2.15767

a
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?
Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

Aile Hekimine Ölüm Tehdidi: “Molotoflarla ASM’yi Ortadan Kaldırırız”

SABİM'i arayan bir hasta yakını tarafından tehdit edildiğini aile sağlığı merkezine kendilerini korumak amacıyla gelen polisler ile birlikte öğrenen aile hekimi, yaşananları anlattı.
saglikagi.net
Aile Hekimine Ölüm Tehdidi: “Molotoflarla ASM’yi Ortadan Kaldırırız”
google news

Edinilen bilgiye göre; Esenyurt’ta bir aile sağlığı merkezinde görev yapan aile hekimi, ASM’ye kendilerini korumak amacıyla gelen polislerin neden geldiklerini öğrenmek için ilçe sağlık müdürlüğünü aradı. SABİM’i arayan bir hasta yakınının “asm’yi molotofla ortadan kaldırırız, silahlarla orada kim varsa kafasına sıkarız” diyerek tehdit ettiğini öğrendi. Söz konusu hastayı hiç görmediğini aktaran hekim açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Silahlarla orda kim varsa kafasına sıkarız”

“Esenyurt 6 nolu asm’de aile hekimi olarak görev yapmaktayım . Bugün öğleden sonra 3 polis memuru güvenliğimizi sağlamak amacıyla asm’ye geldiler. Daha önce böyle bir durum yaşamadığımız için ilçe sağlık müdürlüğündeki yetkililerden bilgi almak istedik . Bir hasta yakını anne ve babasına aşı yapılmadığı gerekçesiyle sabimi arayıp ‘Esenyurt’tu bilirsiniz, Annem babam covid olursa, alırım 10-15 kişiyi molotoflarla Asm yi ortadan kaldırırız. Silahlarla orda kim varsa kafasına sıkarız. Kaybedecek hiçbir şeyim de yok’ gibi tehditlerde bulunduğunu öğrendik. Söz konusu Hastayı hiç görmemiş bir hekim olarak can güvenliğimden endişe ediyorum.”

Aile Hekimine Ölüm Tehdidi: "Molotoflarla ASM'yi Ortadan Kaldırırız"

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
blank

Sıradaki haber:

İngiliz Sağlık Sistemi Uyarı Veriyor